Після перемоги української співачки Джамали на Євробаченні 2016 перед Україною відкриваються нові шляхи розвитку, далі в статті розглянемо деякі аспекти проведення Євробачення 2017 та яку вигоду буде мати  з цього наша країна.

украина

  Євробачення-2017 може створити в Україні ажіотаж серед інвесторів, які займаються будівництвом готелів, хостелів. На думку власників готелів — ті, хто планують відкрити свою справу саме до початку пісенного конкурсу, слід пам’ятати, що захід європейських масштабів триватиме лише тиждень, а  за цей період важко буде окупити відкриття нового готелю.
Справа в тому, що зараз на готельному ринку присутні недоліки, бо необхідно підвищувати рівень надання послуг, щоб залучити вимогливих європейців. Хоча, можливість заробити грошей все таки буде.
Ціни можуть зрости в 2-3 рази, так як вони зараз знаходяться, на рівні, значно нижче, ніж цінова політика в Європі.
Експерти говорять про те, що під час Євробачення 2012, ті готельєри, які підвищили ціни під час заходу не окупили свої витрати, а частина, які підвищили свої ціни на половину змогли заробити гроші і залишилися у виграші. У будь-якому випадку очікується, що готелі будуть мати хороший рівень заповнюваності. Минулий конкурс Євробачення в Україні в готелях проживали в основному офіційні делегації, журналісти, звичайні туристи, хоч їх було не дуже багато,  обирали хостели.

На нашу думку, допомогти залучити більшу кількість гостей має наявність прийнятих законодавчих актів, які регулюють роботу готельної сфери в країні. В Україні на даний момент є багато місць для ночівлі, які не повністю відповідають своєму статусу.

Загалом наша країна вже має досвід прийняття заходів європейського масштабу і повинна гідно провести Євробачення-2017, Україна може задіяти інфраструктуру, яка вже є, багато об’єктів не потрібно будувати, в той же момент є можливість отримати фінансові вигоди від конкурсу, що в не прості часи для країни вигідно для всіх українців.

Член ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Валерія Желізняк

 

Добавить комментарий