Через 3 роки після початку Революції гідності більшість опитаних вважає, що вона наразі не досягла поставлених цілей, такі дані опитування Kantar TNS Online Track. Протилежної думки дотримується 5% респондентів.

Стосовно вікового розподілу, то старша вікова категорія частіше, ніж вибірка в цілому, вважає, що Майдан не досяг поставлених цілей (82%), тоді як молодь частіше ухилялася  від відповіді (26%).

Чому ж, на думку, опитаних Революція гідності не досягла своїх цілей? Основним аргументом респондентів, які  вважають, що цілі не досягнуті, є відсутність вагомих змін у країні (28%). 16% вказують на загальне погіршення ситуації, а кожен десятий відмічає  зростання цін та зниження рівня життя і 7% називають  війну, як причину чому Революція гідності не досягла поставлених цілей.

rg1

Серед українців, що вважають цілі Революції досягнутими, основним аргументом є  відчутність змін у країні (63%).

rg21

Стосовно оцінки ймовірності повторення Майдану у найближчий час, опитані українці розділились майже порівну: 37% опитаних вважають повторення другого Майдану ймовірним, а  40% — малоймовірним. При цьому майже кожен 10 займає нейтральну позицію (12%) і вказує на рівні шанси обох подій.

rg3

Опитування проводилось методом онлайн опитування з 13.10.2016 по 18.10.2016. Географія дослідження — вся Україна (крім АРК), міське населення, чоловіки і жінки у віці 18-55 років. Вибірка 1000 респондентів, квотна за статтю, віком, регіоном і розміром населеного пункту.

Джерело: tns-ua.com