Цілком ймовірно, що може. У всякому разі, поведінка деяких, з дозволу сказати, народних обранців, дуже схожа саме на сплановану акцію.

Як вже зрозуміли наші постійні читачі, мова йде про конфлікт між опозиціонером Юрієм Бойко та «вилоносним» Олегом Ляшком – такий собі театр двох поганих акторів.

258b2ac7baebbc70cfe5b20fa3d4421c

Нагадаємо, що останній звинуватив Бойка у курсуванні між Києвом і Москвою, де той нібито отримує вказівки. Що ж, реакція Бойко була цілком закономірною. Але розглянемо ситуацію за допомогою політичного мікроскопу.

Дуже прикро, але ми дійсно давно вже звикли до бійок у Верховній Раді. З однією поправкою: як правило, там не розбереш, де свої (за яких ти чесно голосував), а де чужі. Зрозуміло одне: програє у таких баталіях тільки український народ. Причому така досить ганебна поведінка депутатів для нашої країни, на жаль, стала нормою. Тому й про цивілізацію, так само як і про євроінтеграцію, думати поки не доводиться. Рано ще таким забіякам, думають в Європі. І, погодьтеся, правильно думають.

У випадку ж з Олегом Ляшко є, як кажуть, варіанти. По-перше, чому милий серцю свого електорату Олег Валерійович вмостився на засіданні саме поруч з Бойко, якого він, за ідеєю, повинен ненавидіти всіма фібрами своєї душі? Тут явно зрозуміло: не просто напрошувався наш «герой» і фахівець зі створення липових відео з допитами псевдо-сепаратистів, а був впевнений: йому вмажуть по фізіономії.

По-друге, для чого ж насправді це було потрібно? Мабуть, недалека публіка повинна була зрозуміти наступне. Ось, мовляв, я, справжній патріот і радикальний демократ Олег Ляшко, страждаю від колишніх «ригів».

Однак не все так просто, як здається на перший погляд. За даними деяких ЗМІ, фінансові справи у ліберального до свавілля депутата Ляшка з рук геть погані. Подейкують, що для розкішного і вільного життя депутатської зарплати йому, як і багатьом іншим обранцям, не вистачає, а колишні спонсори вже не бачать сенсу поповнювати йому рахунок в банку.

Що ж у такому разі треба зробити? Звісно – шукати новий грошовий мішок. І чому б не виступити в цій ролі Опозиційному блоку, питається. Правда, заковика в тому, що не за поняттями Ляшка такі прямі викрутаси.

Втім грошей-то йому хочеться. І їх, цілком ймовірно, дадуть. Значить, треба відвести від себе, щирого, і від гаманця великого непотрібну підозру. І краще, ніж з допомогою хорошої публічної бійки, цього не зробиш. Так чи ні, шановні мої?

1018686378

Чому я схильний вважати «звіряче» побиття депутата саме постановочною сценою? Та тому що вони сіли поруч, а після нападу радикальний Ляшко навіть «ответочку» не прислав, та й з дикцією проблем не мав. Хоча і їжаку зрозуміло, що удар по щелепі з близької відстані та ще й такою «машиною», як Юрій Бойко, міг і повинен був закінчитися госпіталізацією. Запитайте хоч у Кличка.

Відео:

 

Інша справа, що завдання калічити Олега Валерійовича не було. Завдання, швидше за все, була показати: ми не друзі, ніколи ними не були, і ніщо нас не пов’язує. Чим не постановка наполовину інтелектуального вистави?

Втім, час покаже. Залишилося тільки стежити за новими костюмами, годинниками і машинами Ляшко. Та й зважувати його, колись худенького хлопчика, не завадило б щодня. І нехай потім скаже, що пухне від голоду. Ми ж з вами напевно знаємо, хто його накачав.

Так чого тепер чекати від збитого «їжачка»? Коли Ляшко, як співає «Фліт», «перетвориться в зірку і лапками весь світ обійме»? Ага, «не чіпайте його, не треба, хай він сили (або гроші!) у собі знайде». До речі самий час переслухати цю гарну пісню.

  Смакуймо разом!

https://youtu.be/Ps-vs6oPfkQ

 

Голова ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Романенко Віктор

 

Відео: 112Україна

Фото: 112Україна, hronika.info, i.obozrevatel.com

Добавить комментарий