12399255_1679924668916407_1729050964_n

Таке питання задав я сам собі після подій тижня що минув. І не зміг відповісти однозначно, тож давайте поміркуємо разом та спробуємо відповісти на це дуже нелегке питання.

Почну зі скандалу навколо Авакова – Саакашвілі на засіданні Нацради реформ. Давайте винесемо за лапки хто и що казав, хоча і там є дещо цікаве, і подивимося тільки на дії, причому не тільки безпосередніх учасників.

Не буду виправдовувати Саакашвілі бо можливо він і спровокував цей скандал, але міністр МВС не має права жбурляти стакани та матюкатися в громадському місті, бо це порушує  закон який він повинен захищати. Реформа правоохоронної системи це реформа і міністра, і звичайного патрульного, і дільничного то як тепер пан Аваков буде вимагати адекватності вчинків та висловів від своїх підлеглих велике питання. Друге питання чому він досі не поніс адміністративного покарання як вимагає закон. Чи закон в Україні досі діє не на всіх? Тоді нова форма та машини це все, що ми отримали від реформи міліції в поліцію, а тому міліція скоро повернеться тільки під іншою вивіскою.

Давайте подивимося, що в цей час робили безпосередні сусіди фігурантів скандалу пан Клімкін П.А. Міністр закордонних справ (Аваков) та пані Кужель О.В. депутат ВРУ (Саакашвілі), вони робили вигляд що нічого не відбувається хоча конфлікт був досить тривалий. Ні дипломат, ні депутат трьох скликань, не підказав своєму сусіду, що так себе вести в даній ситуації щонайменше некоректно. То може це некоректно тільки для звичайних вихованих людей.

Наступного дня задля того щоб відволікти увагу суспільства та показати Авакова професіоналом та незамінною людиною в медіа простір викидається інформація, про знайдення особистого архіву Януковича, це мабуть той, що виловили в Межигір’ї  та дбайливо сушили, обробляли і систематизували активісти після втечі Януковоща. Так він нікуди і не зникав просто десь пилився на полицях до свого часу, як і справи розстрілу Майдану, справи сотень смертей, побиттів, та справи поплічників режиму. То, що ми так і будемо дізнаватися по крупиці правди раз на два три роки. Чи потрібно кожен день брати за ж…пу функціонерів, щоб стимулювати їх працювати. Відповідь одна – так потрібно!

Далі буде…..

 

З повагою, член правління ГО «Майдан Січеслав – Дніпро», правозахисник Луценко Роман

 

Добавить комментарий