Продовження статей: 

Чи зможемо ми жити краще? та  Хто і що «протягує» в Верховній Раді? 

Останнім часом і не тільки в Україні заговорили про відсутність ідеологічних партій та незацікавленість «партійних проектів» (читай бізнес проектів олігархів) створювати державницьку політику, а працювати лише в інтересах вузьких груп. Для того щоб зрозуміти в інтересах якої групи діє політична партія визначте хто отримає дивіденди від їх дій.

11139969_10153682937309025_6846405652263213497_n_0

 

Тож чи є в Україні політичні партії які творять державу і спонукають свій народ до зростання та руху вперед? Беручи до уваги досвід незалежної України вочевидь, що ні.

З яких джерел фінансуються всі ці партії, чиї вказівки виконують, які цілі переслідують ось питання які повинні хвилювати всіх нас. Тому що під виглядом політичної боротьби до влади приходять люди з єдиною ціллю красти наші гроші та реалізовувати свої хворобливі амбіції.

Я не пам’ятаю жодного згадування політичних та економічних програм на виборах що минули, жодного механізму покращення життя громади, чи зменшення навантаження на гаманець кожного громадянина окремо. Замість того окремі лозунги та популізм. Відсутність чітких програмних засад унеможливлює контроль з боку людей за кінцевою ціллю нашого шляху та реалізації його окремих відрізків.

Якщо згадати вислів видатного англійця В. Черчіля «Політик турбується про наступні вибори, а державний діяч про майбутнє нації», то стає зрозуміло, що популізм політиків аби мати успіх на виборах, та відверта брехня і нездійсненні обіцянки веде нашу країну до прірви історії.

Тож відповідь очевидна, так ми дійсно можемо жити краще!!! Але для того щоб це сталося нам мало цього хотіти ми кожного дня повинні працювати над цим. Працювати головним чином над своєю освітою, неприйняття безладу та беззаконня в нашій державі. Зрозуміти що тільки ми самі зможемо собі допомогти і ніхто не прийде нас рятувати. Українці добрий, працьовитий, мудрий, освічений   та гордий народ з дуже старою історією і нам лише потрібно це згадати. Та бути гордими тим що ми Українці.

 

З повагою, член правління ГО «Майдан Січеслав – Дніпро», правозахисник Луценко Роман

Добавить комментарий