Коли добрі слова звучать образливо.

Хто вже тільки не піарився, використовуючи обіцянки відремонтувати проїжджу частину вул. Амбулаторної в Красногвардійському районі. Наприклад, Циркін – в 2012-му, Курячий – в 2014-му.

Обидва стали депутатами, і залишили віз на старому місці. Тобто ні чорта, вибачай Господи, для людей (по-їхньому – електорату) не зробили. Хоча обидва не бідні люди, могли б і за свій рахунок допомогти землякам, що – наївні! – за них віддали свої голоси…

Торік близько 30 мешканців вулиці та прилеглих кварталів поставили свої підписи під новим депутатським звернення на адресу Красногвардійської райради. Яка, у свою чергу, відфутболила документ до міської ради, де папери «благополучно» згинули.

Тоді люди вирішили діяти за допомогою громадськості. Документ про аварійний стан дороги на Амбулаторній від ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» підписали близько ста осіб. Однак міськрада проігнорувала звернення дніпропетровців. Воно їм треба – по дурницях відволікатися?


Довелося зробити дубль. З другого разу влада відреагувала шикарно. Мовляв, народ, ми в курсі, що ями там по 15 сантиметрів у глибину, а навіть ямкового ремонту 12 років не було, але – грошей немає і не буде.
d6e33a73dc2cd7b2e0a13e8acc1e43ccc9cb81f2974f4bebf176c70f4c3f1d2f
Тим часом за тиждень до цієї відписки ми з активістами побували на прийомі у заступника мера І.А. Дядічко. Той переконливо запевнив, що дорогу обов’язково відремонтують. Навіть на зверненні написав «Все буде добре». Прямо фанат «Океану Ельзи»!
a103f2835469cec91fba6b1148968f242185c21d3a7c3daed00970e53999eb21
Але знову настала тиша, під час якої шар за шаром з дороги зникав старовинний, мало не антикварний асфальт. І в цій тиші лунали невтішні слова водіїв, листонош, учнів зі школи № 65, медиків і пацієнтів амбулаторії №6 лікарні №7, відвідувачів і продавців продуктового магазину, і так далі.

До речі, за словами директора школи №65 Т.О.Нємцевой, навчальний заклад також звертався за допомогою до влади, але їм теж розповіли про відсутність коштів.
DSC_1556
Дивно, правда? Коли в Дніпропетровську мільйони відлітали в небо під час феєрверків з нагоди Дня міста, знайти копійки, щоб залатати дорогу так і не змогли.

Ой, та що там феєрверки. Почитаєш бюджет – хоч кричи «караул». Наприклад, місто щороку витрачає кілька «лимонів» на видання газети та фінансування телеканалу, які із завидною постійністю розповідають про хороші справи влади, тоді як жодного критичного матеріалу відносно мерії в цих ЗМІ вдень з вогнем не знайти. При цьому і газета і телеканал здатні самі заробити гроші на рекламі, що вони і роблять, судячи з благополуччя керівників.

Ой, та що там ЗМІ – вибачте вже, друзі, за правду. Невже немає світлих голів у міськраді, які змогли б знайти кошти для ремонту однієї єдиної дороги? Ви не вмієте цього робити, шановні? Тоді – goodbye, йдіть у відставку. Інакше ваше «Все буде добре» звучить нібито образа, знущання з людей.

А народ довго терпіти вас не буде. Натерпілися вже. Візьмуть одного разу містяни і заштовхають вас якщо не в сміттєві баки, то в місткі ями вулиці Амбулаторної.

Травмуєтеся? Так поруч лікарня – тамтешні лікарі вас обов’язково вилікують. Втратите пам’ять? Так школа поруч, знову абетці навчать. Будете скаржитись? Милості просимо на пошту – вам там допоможуть відіслати листа – хоч до самого гаранта. Ну а зголоднієте, лежачи в ямі, зазирніть до продуктового магазину – вас там досхочу нагодують. Так нагодують, як ви годуєте людей обіцянками!

 

Член правління ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Коміссар Вероніка

Добавить комментарий