Замість проведення ефективних реформ глава держави досі милується картинкою по телевізору.

Тим часом наш народ «ящик» включає не часто. По-перше, електроенергії шкода – бо дорого за неї платити. По-друге, набридло людям не тільки витріщатися на рекламу крутих машин, а й щодня слухати неправду про світле майбутнє, коли ці самі авто будуть у кожної простої людини. І не дивно, що набирає популярність анекдот про Януковича, який каже: «Якби я знав, що жителі України хочуть долар по 26 і збільшення тарифів у 7 разів, давно б це зробив».

Ну а що ж там наш шановний гарант? Поки ви думаєте, яким чином розрахуватися з кредиторами і нагодувати дітей, Петро Порошенко продовжує захоплюватися нині покійним лідером Сінгапуру Лі Куан Ю (1923 — 2015 гг.). І все б нічого, якби реформи в стилі кумира нашого мрійника-президента здійснювалися на ділі, а не на словах. Насправді ж створюється лише картинка.

Одна з них – перейменування та демонтаж пам’ятників. Так, декомунізація потрібна, а Ленін і його соратники були ще тою сволотою та вбивцями. І коли під час Революції Гідності активісти трощили чергового Ілліча, це можна було зрозуміти – натерпілися люди.

Читайте також: «Повалення дніпровського «ідола», або ще один крок до одужання нації!(ВІДЕО)»
Однак зараз, здавалося б, все треба робити в рамках закону. Наприклад, з корупцією та організованою злочинністю боротися.

ли куан юПравда, у випадку з Лі Куан Ю заходи були вкрай радикальними. У Сінгапурі за ніч просто зникли всі лідери тріад, яких потім ніхто не бачив. Хто і навіщо це зробив, зрозуміло, хоча МЗС цієї успішної країни досі не дає ніяких коментарів з даного приводу.
У нашого ж шоколадного олігарха на посту президента нічого подібного не відбувається. Ні, я не закликаю до масових розстрілів і тотального терору – боронь боже. Але скажіть, Петро Олексійович, скільки реальних ворогів народу, крупних крадіїв та шахраїв було посаджено? Але ж такої мерзоти в країні тисячі! І компромату на них – Google разом з Яндексом червоніють, не те що прокурори.

До речі, щодо прокуратури. В українському органі з нагляду за дотриманням законодавства абсолютно відкрито заявляють, що мають кілограми матеріалів на колишнього прем’єр-міністра Азарова, його оточення та підопічних. Але чомусь Україна так і не подала ці документи до Європейського суду. Завдяки цьому з колишніх господарів нашої країни (читай: злодіїв) були зняті всі санкції. Чорт забирай, пане президенте, та вони просто сміються над нами і Вами в тому числі! Або, може бути, це лише Ви нишком глузуєте, сидячи у себе у високому кабінеті? Ну, шановний, в такому випадку занадто чорний і вкрай злий у вас гумор…

5ed792ed-c6

Пам’ятаєте Сашка Білого? Того, який Музичко? Як ви думаєте, Петро Олексійович, звідки він і йому подібні патріоти беруться? Відповідаю: від вашої бездіяльності та байдужості. Бо терпець увірвався. І цілком можливо незабаром такі Робін Гуди з автоматами зайдуть і до Вашого кабінету або розкішного особняку. Може, тоді Вам, нарешті, доведеться усвідомити свої помилки і прислухатись якщо не до гласу народу, то хоча б до думок експертів?

У країні абсолютний крах економіки – факт. При цьому суди приймали і приймають антинародні рішення, випускаючи на свободу корупціонерів і хабарників. Чому, наприклад, не сидить жоден суддя, на якого чимало компромату у відкритому доступі? Навіть, що вельми символічно, посаджений Януковичем «колядник» Зварич вийшов на свободу саме за часів вашого президентства, пане правитель всієї України.

До того ж поки триває війна на сході держави інвестицій з того ж Сінгапуру не буде. Там розумні люди працюють з грошима. Переговори, переговори… А толку від них ніякого. Країна розірвана, йдуть бої за кожен клаптик землі. Що заважає президенту докорінно змінити ситуацію, питання риторичне. Це нині так само, як запитати, що заважає нашим військам прямою наводкою лупити по лігвам ДНР і ЛНР – центрам управління, тобто будівлям, в яких розташовані нелегітимні органи влади.

Замість виважених політичних рішень, перемоги демократії і свободи, за яку віддали життя тисячі справжніх патріотів України, ми бачимо мляво текучу диктатуру і, скажімо так, повзучий реванш колишніх.

До чого це може призвести? До того, що в органи влади повернуться «попєрєднікі» на чолі зі своїм кумиром Януковичем. Причому статися це може (та вже відбувається, чого вже там!) не тільки в Дніпропетровській та інших областях, а і в Києві. І почне рибка влади смердіти не гірше ніж два-три роки тому.

Озирніться, містер президент! Недостатньо знати англійську мову, треба ще й навчитися вміло нею користуватися. Щоб народ сказав Вам спасибі за реформи, а не проклинав в магазинах, на ринках, в банках і на вулицях. Інакше буде ваш рейтинг лежати нижче плінтуса до закінчення терміну. Втім, до цього моменту Ви можете в кріслі і не втриматись. Народ злий, зима, та й слизько «за бортом».

Що ж стосується, Петро Олексійович, вашого кумира Лі Куан Ю, то пора б Вам зрозуміти: Україна вам не Сінгапур і не Гондурас. Обіцяли на пару з прем’єром всім нам краще життя? Так якої стогноти робите картинки для ТБ, а не реальні зміни – такі, щоб за вами дорога курила?

 

І звертаю Вашу увагу пане Президент, більше народ на граблі наступати вже не буде. Скоріше, люди візьмуть лопату і закопають садівника.

 

З повагою, голова ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»  Віктор Романенко

Добавить комментарий