Сьогодні, 29 лютого, в останній день не дуже лютої зими, відбулося перше в цьому році легітимне засідання сесії Дніпропетровської міської ради.

Ажіотаж від цієї події зібрав величезну кількість різноманітних ЗМІ, що близько  дев’ятої години ранку зібралися біля входу до міської ради, очікуючи на ймовірну сенсацію, або неординарну заяву збоку «переможців» або «переможених». Як і на попередніх сесіях кинулася в очі величезна кількість  «незаангажованої громадськості».  Головна будівля міста переповнилася різноманітними депутатами, громадянами та журналістами, що неодмінно хотіли потрапити до сесійної зали. Звісно ж і представники ГО «Майдан Січеслав — Дніпро» повідомивши міськраду заздалегідь, згідно діючого регламенту, прийшли на майбутню сесію з метою контролю за діяльністю депутатів.

У холі на бажаючих відвідати сесію очікував перший, але, як виявилось далеко не останній кордон зі  співробітників муніципальної гвардії та  кремезних молодиків невідомого походження, що на власний, тільки їм відомий розсуд пропускали, або навпаки забороняли  прохід небайдужих громадян. На прохання пропустити, охоронці вимагали від людей  знайти себе у «таємному» списку, який постійно перебував у руках одного з «гардів».

Продершись крізь перший кордон, на другому поверсі ми опинилися в тисняві, спричиненій блокуванням коридору, що безпосередньо веде до дверей сесійної зали. Та ж сама «гримуча»  суміш з бійців -«муніципальників» та «тітушок» нового «розливу», відокремлювала городян від їхніх депутатів. Всі спроби представників громадськості пройти до зали та вимоги надати  активістам можливість бути присутніми на сесії жорстко присікалися  та ігнорувалися відповідно.

Особисто мене обурює присутність у лавах  тих , хто блокував прохід, представників нової патрульної поліції, що ніяк не реагували на правопорушення, що здійснювались людьми у формі муніципальної гвардії  та невідомими в цивільному одязі. На вимогу до патрульної поліції припинити дії окремих осіб, що спрямовані на порушення безпосередньо ст. 5, ст.. 19 Конституції України та ст.170, ст..365 Кримінального Кодексу України її представники жодним чином не відреагували і в подальшому залишилися, на жаль, лише  невільними операторами вищезазначеного.

DSC_1963

Як на мене, такі дії поліції суттєво впливають на її авторитет та довіру від людей. І наступного разу, порадив би тим, хто використовує поліцейських в своїх політичних «ігрищах» не плямувати нову поліцію, залучаючи її до протистоянь з громадськістю. А поліцейським, в свою чергу, раджу не виконувати  злочинних наказів. По іронії долі серед недопущених до сесії, були саме ті представники громадськості, які в найближчому майбутньому приймуть участь в атестації нової поліції.

Відео:

 

Тим часом,  після майже 2 годинного протистояння у коридорах міськради з сесійної зали прийшла приємна, але не несподівана звістка — Краснова усунуто з посади секретаря.

Fine della commedia, Загіде Геннадійовичу. Депутати «Громадської сили» на чолі з Красновим першими почали використовувати «кулуарні» домовленості та підкуп депутатів задля створення коаліції, кінцевою метою, якої було призначення Загіда Геннадійовича секретарем міськради. Заради цього проводилися нелегітимні депутатські зібрання о 6 ранку в райвиконкомі АНД району та звозилися «спортсмени» та бабусі зі спальних районів лівого берегу Дніпра. Фрунзенські й не тільки, так звані, активісти зривали сесію, та намагалися  перекричати міського голову у сесійній залі за допомогою гучномовців( які, до речі, заборонені регламентом).

Читайте також:  Будет ли горсовет центром для бизнес-сделок и танцевать «лезгинку»?

Домовившись з 8 депутатами з «Опоблоку» та дуже «принциповими» депутатами «Самопомочі»  Філатов ударив по опонентах їхньою ж зброєю.  Нова коаліція нараховує 36 «штиків», а чи стане вона демократичною покаже час.

Читайте також:  Як міськрада перетворилася в гараж, або Кого загризе нова «коала»

Та те, що будується кривдою, приречене на фіаско! Цей вислів вже перевірив на собі Краснов і Ко.

Тому  хотілось би, щоб мер нашого великого міста не повторював помилки опонентів,  і прислуховувався не тільки до «кишенькової» громадськості, але й до незалежних активістів.

Бережи нас Господь і Слава Україні!

 

З повагою та впевненістю у майбутнє, член правління ГО «Майдан Січеслав — Дніпро» Ігор Кабанюк.

Добавить комментарий