dofa---mer-msta-sumi_51119405_orig_Старі «герої» як і раніше пудрять мізки дніпропетровцям, використовуючи перевірені схеми обману.

Сьогодні, завдяки двом Майданам, змінити владу в країні простіше простого. І комусь такий стан дуже подобається. А що – вийшов на вулицю, звинуватив всіх (або тих, кого треба) в зраді, кинув пару гранат і – порядок.

Але це – радикальні методи. А є і, скажімо так, тихо помішані. І тихою сапою вони знову намагаються зайняти раніше нагріті крісла і дорватися до годівниці – тобто державного бюджету, який так любили пиляти за часів правління і Кравчука, і Кучми, і Ющенка, і Януковича. Та й при Порошенко – чого вже там.

Здавалося б, після 24 років незалежності України багатюща держава в центрі Європи повинна була займати провідні місця на економічному олімпі континенту. Але у нас з кожним роком становище лише погіршується. І звинувачувати в цьому простих людей язик не повертається, хоча злі язики напевне скажуть, мовляв, кожен народ гідний свого уряду.

Що ж ми бачимо зараз? У владу прийшли нові люди, але старі схеми обкрадання населення продовжують працювати, як механізм швейцарського годинника. І так звані «попередники» це добре розуміють, а тому й поспішають умастити електорат черговими порціями обіцянок.

Насправді настрой у них, і це доведено роками їх правління, антигромадський, а досвід роботи виключно кримінальний. Причому, якщо взяти, наприклад, тупе хабарництво, то чи багато ви знаєте керівників першого ешелону, які реально сіли за ґрати, поклавши або давши комусь на лапу кругленьку суму?

Правильно, їх одиниці. Це такі собі сакральні жертви для публічного прочухана. Не поділився — іди у в’язницю. Не хочеш у в’язницю – плати суддям і прокурорам. І їм платили, тому що система так налагоджена (і вона досі працює – працює, щановні) бо, нажаль, купити можна всіх і вся. Тому й бачимо ми палаци силовиків на тлі халуп селян і «вбитих» будинків городян, зруйнованих лікарень і подірявлених доріг.

Тобто народ знову тримають за, вибачте, лохів. Буде, мовляв, вам і відродження, і підвищення, і покращення, і зміни, і бутерброди з червоною та чорною ікрою – тільки правильно проголосуйте. За нас. За тих, хто вас роками грабував.

«У нас є досвід!» — деруть горлянку кандидати. О так! Ми добре знаємо про цей досвід. Куди там мафії дона Карлеоне! Ви ж нас озолотили за 24 роки, гроші дівати нікуди, і кожна середньостатистична сім’я просто шаленіє, вибираючи, куди поїхати у відпустку – на Кариби або на Канари.

Тим часом Революція Гідності, якою ми так пишаємося, на жаль, пожирає своїх дітей… на радість дітям не тільки Януковича і Азарова, але, треба думати, й Порошенко з Яценюком. Пожирає, бо ні в кого немає конкретного плану дій, а в разі чого завжди можна нарікати на війну – вона ж у всьому винна, а не президент, кабінет міністрів і губернатори на місцях. Нагрітих.

Але як же все добре починалося. Всі демократичні сили були єдині, цілувалися і обіймалися на площах, раділи перемозі над нездоланою системою, а потім … її зберегли. Таким чином корупційний монстр подарував нам міжусобиці і недовіру народу при повній відсутності єдиної організації і плану роботи. До того ж відразу брудною піною на поверхню винесло всіх професійних провокаторів і банальних ідіотів з лексиконом з двох слів: «зрада» і «ганьба»…

Знаєте, якби українського сільського трудівника із середньою освітою протягом року навчати економічним наукам (тільки бажано, щоб наставники були незацікавленими особами і краще – з-за кордону), то він напевно б зміг керувати з набагато кращими  результатами, ніж нинішній прем’єр.

Ага, скажуть мені деякі політтехнологи, тоді в міністерське крісло усілася б ленінська кухарка. Та причому тут це, шановні? Невже вам досі незрозуміло, що потрібні якісно нові люди, які й дня – не те що року – не були в болоті під назвою українська влада зразка 1991-2014 рр.?

У народі кажуть: впродовж місяця і зайця можна навчити гавкати. Але, мабуть, для наших керівників і чверті століття не вистачає. Не навчили, як бачимо, впродовж такого терміна любити і поважати народ, його інтереси і сподівання.

Чи вирішать щось майбутні вибори? Знову поведуть «герої» минулих років засліплених людей на мотузочці обіцянок до виборчих дільниць? Не хотілося б. Хотілося б одним відкрити очі, а іншим – у них плюнути, вибачте за грубість. Бо вже дістали!

З повагою, голова ГО «Майдан Січеслав -Дніпро»Віктор Романенко

Добавить комментарий