ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» продовжує наводити порядок у Дніпропетровську.

В серпні минулого року до нас звернулась активістка організації художниця Ольга Рекун з проханням допомогти їй у виведенні «на чисту воду» її сусіда Зозулі Антона, який, зі слів пані Ольги, займається виготовленням та збутом наркотичних засобів та зброї.

Майже рік активісти ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» вимагали від правоохоронних органів виконувати свої прямі обов’язки і нарешті в серпні 2015 року міліція провела обшук у квартирі гр. Зозулі А. та під час обшуку, зі слів свідків, було знайдено – 8 грамів наркотичних засобів, холодна зброя, вогнепальна зброя, а також засоби для виготовлення взривчастих пакетів. Обшук було проведно за участю понятих та свідків про що було вказано в заяві гр. Рекун О.Т..

Сьогодні, 8 вересня 2015 року відбулось підготовче засідання по даній справі. На судове засідання з’явились Прокурор, Звинувачений та актив ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» у якості вільних слухачів, з метою контролю за перебігом даного судового процесу.

І що ми побачили:

1.Справа розглядається в Красногвардійському районному суді міста Дніпропетровська.

2. Суддя, який проводив судове засідання Мащук Віталій Юрійович( який до того ж є заступником голови Красногвардійського районного суду) з’явився на судове засідання без мантії та нагрудного знаку, що є прямим порушенням ч. 2 статті 16 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» — 2. Суддя здійснює правосуддя в мантії та з нагрудним знаком. Зразки мантії та нагрудного знака затверджуються Радою суддів України.

На зауваження активістів до прокурора, отримали відповідь : «Можливо мантія у судді брудна?», а сам суддя відреагував словами : «Нуу… наступного разу надіну», з чого робимо висновок, що суддя Мащук В.Ю. умисно порушив Закон України.

Далі цікавіше,

3. Знайшовши такий арсенал заборонених речовин і предметів у квартирі гр. Зозулі, йому інкримінують ч.1 ст. 309 Кримінального кодексу України, а саме — 1. Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту — караються штрафом від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк.

b64cacbe4f18749a9b8a5342bd33015c58c79b478c5d201b85ed945936227cdc
ліворуч підсудний, праворуч прокурор.

Тобто, правоохоронні органи на чолі з прокуратурою просто закрили очі на все, можливо тут замішані корупційні схеми, а можливо хтось втратить активне джерело доходів, це питання належить вирішити суду.

Актив ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» буде й надалі слідкувати за перебігом даної справи та вимагати об’єктивного, всестороннього і повного розгляду даного кримінального провадження.

А суддям нагадуємо, що якщо ви вирішили порушити Закон України «Про судоустрій і статус суддів» і проводити судове засідання без мантії та нагрудного знаку, тоді не вимагайте від присутніх у судовій залі звертатись до вас «Ваша честь» та вставати при зверненні, бо ми можемо і не впізнати вас і подумати, що перед нами не представник судової влади України, а таксист Вася, або ж двірник з проспекту Пушкіна.

 

З повагою до Законів України, член правління ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Вероніка Коміссар.

 

 

 

Добавить комментарий