«Дорожні знаки здорової людини» — ініціатива Укравтодор мета якої запровадити єдиний стандарт дорожніх знаків і тим самим зробити їх зрозумілими для учасників дорожнього руху.

І ми, як профільна громадськість, цілковито підтримуємо запропоновану ініціативу, але виключно якщо вона буде запроваджена належним чином.

Але поки складаються плани та розробляються ідеї користувачі доріг Дніпропетровської області приходять в жах від стану сьогоднішніх дорожніх вказівників. Протягом двох місяців команда МС Дніпро фіксувала стан вказівників та обмежувальних знаків на дорогах державного значення і вже зараз можемо з впевненістю говорити, що 70 % дорожніх знаків не виконують своїх прямих функцій, а отже існує постійна загроза дорожньо-транспортних пригод та інших проблем на дорозі для водіїв та пішоходів.

Варто зазначити, що ми збирали інформацію про знаки на державних автомагістралях, які всі знаходяться на балансі Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області, а отже і відповідальність за їх стан покладається на керівників Служби Дмитра Чумаченка та Олександра Шефера, проте, як показує практика, цим двом не до порядку на дорогах, в них, можливо, власні інтереси, а ви – водії, якось підлаштовувайтесь, бо до доріг регіону допустили колишнього правоохоронця та діючого бізнесмена.

І як довго цей хаос на дорогах регіону буде тривати не відомо, тому водії, бережіть себе та будьте уважні на дорозі.

P.S.: На дорогах, які на балансі Дніпропетровська обласна державна адміністрація, ситуація не краще, дороги категорії С і О, ( Сільскі та Обласні відповідно) . Про це згодом, слідкуйте за новинами!

Нічого особистого.

Далі буде.