Задались ми питанням і, знову, поринули в судові реєстри. Новини наступні – судова справа за позовом Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області (який керівники Служби намагаються ігнорувати) до підрядника УПС группа компаний продовжує розглядатись Господарський суд Дніпропетровської області

Зараз всі в очікуваннях, бо суддя призупинив провадження у справі й призначив будівельно-технічну експертизу, що зацікавило нас, так це питання поставлені експертам:

1. Яка технічна причина виникнення пошкоджень, руйнувань, недоліків (дефектів у вигляді нерівностей дорожнього покриття)?
2. Чи є причинний зв`язок між виконаними роботами ТОВ «УПП ІІ «УПС» з поточного середнього ремонту автомобільних доріг та виникненням дефектів — нерівностей дорожнього покриття?

Тобто, державна установа, яка здійснює контроль за якістю робіт ДП « Дорожній Контроль Якості», яка і зафіксувала ще у 2019 році ознаки руйнації на ділянках відремонтованих компанією УПС, вже не авторитет і відтепер стартують пошуки «винних», вже зараз можемо здогадуватись, що мова піде про перегрузи та не якісну основу дорогу.

Але, не були б ми громадськістю, якби просто сиділи й чекали результатів експертизи… тому ми виїхали на автодорогу Н-08 і на власні очі переконалися у різниці між ділянками дороги, які ремонтувались трьома окремими компаніями орієнтовно в один і той самий період, що з цього вийшло дивіться у нашому оглядовому відео-матеріалі:

І не кажіть, що ми вас не попереджали.
Далі буде.