Громадська рада при Службі автодоріг у складі комісії з представників УкртрансбезпекаСлужба автомобільних доріг у Дніпропетровській областіПатрульна поліція Дніпропетровської області та Дніпропетровська обласна державна адміністрація перевірили стан майданчиків для здійснення габаритно-вагового контролю, що розташовані на території Дніпропетровської області та були введені в експлуатацію протягом 2019 року.

Так за попередньою інформацією можна сказати, що майданчики для здійснення габаритно-вагового контролю, що розташовані на трасі Н-31 (р-н с. Партизанське) та М-04 (Кам’янська розвилка, р-н «Бика») на сьогоднішній день вже не придатні для експлуатації та проведення фактичного вагового контролю на даних пунктах ГВК є не можливим через наявну колійність до 2 см та ухил на 8-15 проміле при нормі 3 проміле, що передбачено Наказом Міністерство інфраструктури України № 255. Зазначаємо, що перші ознаки колійності на даних майданчиках виникли вже через 4-6 місяців після здачі в експлуатацію, зараз ситуація лише погіршується.

Дані майданчики були побудовані за рахунок коштів обласного ( Дніпропетровська обласна рада) та міського м. Дніпра ( Дніпровська міська рада) бюджетів на замовлення Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області ( Укравтодор) підрядником ТОВ «УПП ІІ «УПС» ( УПС группа компаний), який вже, на нашу думку, зарекомендував себе, як компанія, яка виконує переважно не якісний ремонт та в результаті відмовляється від усіх взятих на себе гарантійних зобов’язань.

Майданчик на трасі Н-08 (р-н с. Братське), який будувала інша приватна компанія та було введено в експлуатацію у грудні 2019 року на сьогоднішній день знаходиться у задовільному стані та на визначеній ділянці можливо проводити фактичний ваговий контроль.

Таким чином, ми вважаємо, що стан майданчиків ГВК, які будувались компанією УПС, є черговим доказом не якісної роботи даного підрядника та Служба автомобільних доріг, яка приймала ці роботи, зобов’язана висунути вимоги до підрядника в рамках гарантійних зобов’язань, а підрядник, в свою чергу, зобов’язан терміново приступити до виправлення своєї роботи за власний кошт.

Ми всі маємо працювати на те, щоб нарешті на території нашої області здійснювався якісний габаритно-ваговий контроль, який буде сприяти збереженню доріг регіону, як тих, що ремонтуються, так і тих, що будуються.

Далі буде.