В перший день квітня комісія з громадського контролю за роботою пунктів габаритно-вагового контролю виїхала з перевіркою на трасу Н-31 (р-н с. Партизанське) де розташовано майданчик ГВК побудований за рахунок коштів обласного та міського бюджетів.
На пункті ГВК працюють два інспектори Управління Укртрансбезпеки у Дніпропетровській області, поліції 1.04 на посту не було, зі слів інспекторів у зв’язку з проведенням виборів.

Станом на 14:00 Укртрансбезпекою було зафіксовано 4 порушення, три з яких – це перегруз і одне-порушення водієм режиму праці-відпочинку.

Рух великовантажного транспорту по даній автомобільній дорозі є дуже інтенсивним, що ускладнює процес контролю за дотриманням перевізниками вагових норм. Тому присутність поліції на пункті ГВК є необхідною, щоб контроль відбувався на 100%, а не на 30-40%, як це зараз може забезпечити Укртрансбезпека.

Шановний пане Арсен Аваков (Arsen Avakov), ми вчергове звертаємось до Вас, з вимогою нарешті налагодити роботу патрульної поліції в питаннях здійснення державного контролю на пунктах ГВК, бо підписати план спільних дій не достатньо, щоб цілковито забезпечити безпеку на транспорті. Дякуємо за увагу.

https://youtu.be/uDOcClGt-0Q

Далі буде.