Саме такі висновки зробила обласна комісія з перевірки якості ремонту доріг виїхавши на 450 км автомобільної дороги загального користування державного значення Н-08.

Нагадаємо, що ремонт саме цієї ділянки дороги проводився наприкінці 2018 року підрядною компанією УПС группа компаний. Відповідно до умов договору на даний ремонт діють гарантійні терміни відповідальність по яким покладається на підрядника. Варто вказати, що гарантія триває до 2023 року, а від закінчення ремонту минуло лише 1 рік і 3 міс.

Станом на кінець лютого 2020 року, вказана ділянка вкрита колійністю, майже по всій протяжності автодороги виступи бітуму на поверхню та вже з’явились ЯМИ! Та не просто дрібна ямковість, а справжня яма глибиною майже 5 см!

За інформацією наданою нам в Укравтодор підрядна компанія УПС відмовляється переробляти допущений при ремонті брак в рамках гарантійних зобов’язань, у зв’язку з чим було передано відповідну заяву до правоохоронних органів та триває досудове розслідування.

Ми зі свого боку звертаємось до підрядника приватної компанії УПС з вимогою усунути допущений при ремонті брак в рамках гарантійних зобов’язань! А також хочемо нагадати ще одній приватній компанії Автомагістраль-Південь, про те, що саме Автомагістраль-Південь відповідає за експлуатаційне утримання, а отже бракоробство ваших колег не має бути для вас прикладом для наслідування! На жаль, на сьогоднішній день ви рухаєтесь саме в цьому напрямку.

Нічого особистого.
Далі буде!