Нагадаю, що перша яма з‘явилася вже за 1 рік 2 міс., після здачі дороги в листопаді 2018 року.

Тиждень тому, на об’єкті Р-73, у мене відбулася розмова з одним із керівників і засновником УПС группа компаний, Тарасом Палієм, до речі, за словами працівників зі стажем в цій компанії, вони і компанія в цілому працювали більш якісно і продуктивно поки керівником був саме Тарас Палій, та це вже трохи інша історія, про яку ми обов’язково з вами поговоримо, шановні друзі.

Так от, в тій розмові з‘ясувалося, що Тарас особисто ліквідовував ту першу яму на Запорізькій трасі, але певно зекономив на асфальті і використав менше необхідного, може 2 відра замість трьох, бо вийшла така собі «мильничка» на проф слензі.
Таким чином було недотримано технологію аварійного ямкового ремонту і на сьогодні відома ямка повертається до першочергового стану, та почали з‘являтися нові.


Дивись фото!


Але, друзі і це ще не все. Мені, звичайно дуже не хотілося б засмучувати і Тараса-засновника і Дмитра Гончарова, який зараз фактично рулить на перших роялях в компанії, та от кимось шановні керівники усіх ланок і регалій компанії з Іноземними Інвестиціями, дорога «сиплеться» і далі (це добре видно на фото).
Так що беріть знову відра, панове керівники, і вже час вирушати на межу областей, там у вас щось пішло не так.

Є правда невеличке «виправдання», пройшло вже трохи більше після здачі, АЖ- 1 рік і 4 місяці!😡УВАГА!

Нічого особистого, за дороги області прикро…
Далі буде!

На зв‘язку Громадська Рада при Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області