5 лютого 2020 року..

Обласна комісія з перевірки якості ремонту доріг виїхала на траси Дніпропетровської області, щоб на власні очі переконатись, що весь процес підготовки генерального підрядника ТОВ « Автомагістраль-Південь», яку ми показували тут: https://youtu.be/L8etl-xHaII, був не дарма та при першому суттєвому снігопаді підрядник якісно виконав свої обов’язки по зимовому утриманню державних доріг.

Перевірка вночі 5 лютого тривала понад 4 години, за які ми побачили все… від сотні кілометрів непочищених доріг, застряглу снігоприбиральну техніку, яку відкинуло на відбійник на розділовій смузі, пасажирів рейсового автобусу, які виштовхують автобус із снігового замету до понад сотні автівок, які застрягли посеред траси державного значення в очікуванні снігоприбиральної техніки.

А отже, в нас виникло цілий ряд цілком логічних запитань до підрядника ТОВ «Автомагістраль-Південь» та замовника Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області, в чому потужність підготовки підрядника до зимового утримання? Як так вийшло, що в перший суттєвий снігопад на дорогах області стався справжній армагедон? І де та вся заявлена вами техніка, якщо на центральних автомагістралях її не доводиться спостерігати?

Підводячи підсумки хочемо сказати, що, на нашу думку, генеральний підрядник та замовник, м’яко кажучи, «провалив» перше суттєве випробування зимою за що всі ті хто був змушений провести цей зимовий вечір в снігових заметах на трасах Н08, М04 (Південний обхід) та Р80, навряд чи вам подякують.

Звертаємось до керівництва підрядної компанії з пропозицією переглянути договори відповідно до яких компанія взяла на себе відповідальність по експлуатаційному утриманню державних доріг та нарешті перейти від слів до реального виконання своїх обов’язків!

До керівництва Укравтодор з вимогою вжити заходів, щодо попередження подібних снігових «провалів» з боку підрядника та Служби автодоріг у подальшому.

Та до керівництва Дніпропетровська обласна державна адміністрація ми розуміємо, що державні лдороги поза межами Вашої відповідальності, але впевнені, що Ви, Олександр Бондаренко, як керівник області маєте окрім проведення нарад в кабінетах, бачити фактичну ситуацію на дорогах регіону та впливати на неї.

Детальний контроль у нашому новому відео-матеріалі:

P.S.: Якщо однією з причин є неналежне фінансування з боку Укравтодору, пропонуємо Автомагістраль-Південь дотиснути це питання спільними зусиллями.

Далі буде!