Екс-власник компанії УПС Тарас Палій, замість підвищення якості виконання робіт, вирішив нецензурною лексикою та кулаками заробити собі слави, ну раз просить, то най отримує)

Знайомтесь, це Тарас Миколайович Палій, саме той Тарас Палій, який був засновником компанії УПС группа компаний а на сьогоднішній день володіє асфальтним заводом ВП Гамма та компанією Укртрансконструкція, яка , за попередньою домовленістю, подала в суд про визнання банкрутства компанії УПС, але у зв’язку із суспільним резонансом, вирішила відмовитись від своїх планів.

Тарас Палій під час того, як представники команди МС Дніпро, використовуючи електронний сертифікований пірометр, проводили перевірку температурних показників асфальто-бетонної суміші під час ремонту на трасі Р-73 та зафіксувала, що температура нижча за встановлену державними нормами майже на 30 С, не втримався і з нецензурною лайкою та кулаками напав на членів комісії з перевірки якості ремонту доріг, але щойно побачив, що це все фіксується на відео його запал зник та відомість все одно настигне, хай не сумнівається.

Якщо продовжувати тему температурного режиму, маємо сказати, що нами зафіксована максимальна температура 125 градусів по Цельсію в кузові вантажівки, а вже після укладання температура складала 107.7 градусів по Цельсію, цікавий факт, що компанія УПС, яка публікувала цілі дописи в яких говорили, що механічні пірометри є не правильними і потрібно користуватись електронними або інфрачервоними, саме зараз на трасі Р-73 використовує МЕХАНІЧНИЙ пірометр, ще й з показником 160 градусів по Цельсів, який протягом 10 хвилин є стабільним, напевно оминаючи всі можливі закони фізики. Тому, ми маємо обґрунтовані сумніви щодо правдивості цього показника в 160 С, на наш погляд, пірометр було «заклинено» на визначеному показникові з метою введення в оману всіх присутніх керівників Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області та керівництва облдержадміністрації на чолі з головою Олександр Бондаренко. Хоча, якщо мова йде про керівників Служби автодоріг, то судячи з їх пасивності, вони й раді бути обманутими.

Отже, що маємо?

По-перше, не дивлячись на прикуту увагу до реалізації президентської програми Велике будівництво, на трасі Р-73 все без змін.

По-друге, керівництво підрядника чи хто він там, це ми про Тараса Палія, втрачає останні каплі самовладнання і ладний розпочинати бійку, аби допущений брак не було зафіксовано на фото/відео.

По-третє, керівництву Служби автодоріг абсолютно не цікаво як триває ремонт на трасі Р-73 компанією, якій вони вже наступного місяця планує віддати ще майже півмільярда грн..

І це по факту, без жодної упередженості, в якій нас намагаються звинуватити відомі бракороби та некомпетентні керівники.

Так, висновки невтішні і очікувати на зміни нам не доводиться та не дивлячись на цей шалений спротив, який чинять, на наш погляд, у змові Служба автодоріг та компанія УПС, команда МС Дніпро не планує зупинятись і дороги області й надалі будуть під контролем, а наші підписники нам в цьому допоможуть.

Шановне керівництво Укравтодор та Владислав Криклій — Міністр інфраструктури України Міністерство інфраструктури України, ми приємно вражені, що були вами почуті і наші скарги стали однією з причин приїзду до Дніпропетровської служби високої комісії та давайте дивитись правді у вічі, коли на кону мільярди бюджетних гривень, ваші ставленики на місцях гублять землю під ногами і по факту, жодна комісія на них не може вплинути, лише кардинальні рішучі кадрові зміни! Не допустіть, щоб Дніпропетровська Служба автодоріг впала до рівня Облавтодору, ви розумієте про що ми!

Нічого особистого!

Далі буде.