Отже, конкурс на посаду голови Укртрансбезпека підходить до логічного завершення і на сьогодні маємо чотири кандидатури, серед яких точно є новий голова.

Ну по перше, радію тому, що не без нашої допомоги, але пана колишнього правоохоронця Євдокимова в цьому списку немає, про його «подвиги» можна почитати тут:

https://www.facebook.com/msdniprocom/photos/a.668001253368855/1408048339364139/?type=3&theater

Але хто ж ті четверо, чотири прізвища, Google в поміч і ось все, що маємо:

1. Хом’яков Кирило Олексійович,

Якщо вірити декларації, то у 2018 році людина заробили на зайнятті незалежною професійною дільністю більше 4 млн грн, зараз претендує на посаду, де щомісячний оклад 24 тис грн, а отже у 13 разів менший за його прибутки.
Також він є бенефіціарієм у ФОП Хом’яков К.О., з відкритих джерел бачимо, що основна діяльність: Консультування з питань комерційної діяльності й керування. Консультування з питань керування, ще й судячи з усього непогані гроші приносить.. Але ж не відомо, як то на практиці.

йдемо далі.

2. Погорілий Олександр Вікторович, декларацію кандидата на посаду не подав, але за попередніми можемо побачити, що він тривалий час, але судячи із заробіної плати, не досить успішно працював молодшим інспектором відділу охорони у Державній установі «Бердянська виправна колонія (№77)»

Також є повний тезка Погорілого, він був кандидатом на посаду гендиректора АФ «Юніверсал Моторз Груп» ПрАТ «Українська автомобільна корпорація», судячи з його кандидатської декларації, то робота принесла йому більше мільйона прибутку у 2018 році… чи варто міняти на суму трохи більшу за 250 тис на рік? маємо сумніви..

3. Крижанівський Антон Володимирович.

Людина скромна, працює на двох роботах, за сумісництвом є директором в ТОВ «МЕДСКОУП», який займається іншою діяльністю в сфері охорони здоров’я, основне місце роботи не вказав.

Тут в мене єдине питання — де охорона здоров’я, а де безпека на транспорті? І як ці паралелі можуть перетнутися?

4. Власюк Віталій Вікторович.

Юрист, адвокат. Член Асоціації правників України та Асоціації адвокатів України, заробляє наданням правових послуг, входить до ради Асоціації з пошуку та повернення активів… Має з дружиною у власності годинники, ювелірні вироби, ікону..
За часів Януковича працював Головним спеціалістом відділу координаціі виконання рішень Європейського суду з прав людини Секретаріату Урядового Уповноваженного у справах Європейського суду з прав людини.

Отже, хтось із цих людей, які жодного відношення не мають до транспортної сфери буде очолювати Державну службу України з безпеки на транспорті! Центральний орган виконавчої влади, діяльність якого спрямована на збереження доріг, цікаво в кого це вийде — медика, мільйонера, юриста чи може колишнього працівника колонії? Довибирались…

Але не були б ми з колегами громадськістю, якщо б це все пустили на самоплин, слідкуйте за новинами, далі буде!

Джерело: сторінка в соцмережі Віктор Романенко