На трасі Р-73, де проходить середній поточний ремонт, громадська рада при Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області та наш підписник з Покрова, який долучився до контролю за перебігом ремонту, фіксуємо:

1. Якість? – Ні, не чули.
2. Об’єми використання бітумної емульсії? – Та хто їх знає?
3. Температурний режим? – Ні, не чули.
4. Карантин? – Ви взагалі про що?

Саме така реакція робітників на цілком логічні питання представників громади, але ж вчора все було інакше. Знаєте чому? – Правильно, тому що вчора на об’єкт приїхав один з керівників Служби автодоріг – Шефер О.М. ( Александр Шефер) , співвласник асфальтового заводу Тарас Палій ( Тарас Палий (Taras Paly), представники нинішнього керівника компанії – головний інженер Сергій Миколайович, тому й були намагання продемонструвати якість робіт, хоча й не все вийшло. Сьогодні ж, повний профан!

І тут вже маємо питання до всіх сторін:

1. Керівництво Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області, де ви всі? Де куратор Сітало Ігор? За що він отримує заробітну плату понад 25 тис грн? Чому таке велике замовлення зовсім без контролю?
2. Керівництво УПС группа компаний, де ваш начальник ділянки? Він так хотів стати відомим, ми йому допомогли, бо майже 9 тис переглядів, то ж вам не жарти))) Де ваш інженер? Якого так хвилює техніка безпеки на об’єкті, що він там в звичайний робочий день навіть не з’являється.
3. Керівництво Укравтодор, як ви можете забезпечити виконання програми Президент України «Велике будівництво» ( Велике будівництво) в умовах карантину, коли на такому важливому об’єкті робітники компанії підрядника знаходяться без будь-яких захисних засобів?

Питання можете вважати офіційними.
Для наших підписників повідомляємо, що оглядовий відео-матеріал готується, слідкуйте, будь-ласка, за новинами!

Далі буде.