Як багато за останні роки було нарікань на роботу Укравтодор. Та що там нарікань, ми самі бачимо в якому стані наші державні автошляхи, чого лише варта Нікопольська траса Р-73, як багато про це говорилось новим керівництвом держави і яке було наше здивування, коли ми дізнались, що на сьогоднішній день призначено тимчасово виконуючим обов’язки голови Укравтодора пана Федоренка Олега Володимировича, який при керівництві Славомір Новак відповідав за напрям експлуатаційного утримання доріг та який пишається тим, що більше 20 років він працює в Укравтодорі.

Щойно ставши т.в.о. Федоренко почав впроваджувати кадрові зміни, але зараз не про це.

Наша організація, яка є провідної в Дніпропетровській області в питаннях контролю за станом доріг має свої історію спілкування з паном Федоренко.

Майже рік тому (в лютому 2019р.) на засіданні в Міністерство інфраструктури України з питань незадовільної роботи Укртрансбезпека голова комісії з громадського контролю за роботою пунктів ГВК Віктор Романенко звернувся до Олега Федоренка з питанням – чому в Дніпропетровській області не приводяться до належного стану майданчики для здійснення ГВК, які є на балансі Укравтодору. На що пан Федоренко відреагував та завірив представників громадськості, що наче б то ми ще додому не встигнемо доїхати, як укравтодорів ці все зроблять. Минув рік…. Федоренко й досі «робить» майданчики… На щастя, Дніпропетровська обласна державна адміністрація при керівництві Валентин Резніченко та за рахунок коштів обласного та міського бюджетів побудували вже три нові майданчики, які повністю відповідають вимогам, а обіцяні Федоренко вже майже зруйнувались, так на них в Укравтодорі і не звернули уваги й досі.

Далі цікавіше. Це саме Федоренко, чомусь вирішивши, що йому це дозволено на робочій нараді в Міністерстві Інфраструктури України за участі в.о. міністра Viktor Dovhan (в липні 2019р.) вирішив, увага (!) штовхати Віктора Романенко під столом та хапати за руки, щоб Романенко не говорив про абсолютну злочинну бездіяльність та можливу корупційну складову в Укртрансбезпека.Дніпропетровська область.. Може йому не приємно було чути правду, а може мав свою зацікавленість в тому, щоб правдива інформація про завал в роботі Укртрансбезпеки не озвучувалась на нараді в міністерстві. Питання дуже цікаві та залишились без відповіді.

Отже, ми можемо зрозуміти, що зараз перехідний період, що проходять конкурси на зайняття посад очільників Укравтодору та Укртрансбезпеки, але ж, шановні Vladyslav Kryklii та Олексій Гончарук — Прем’єр-міністр України, як так вийшло, що в цей надважливий для доріг України час, ви призначили на таку відповідальну посаду, хоч і тимчасово, особу, яка має не опосередковане відношення до того в якому стані наші автошляхи, а також людину, яка дозволяє собі спроби перешкоджання діяльності профільних громадських організацій на офіційних заходах Міністерства. Чи співпраця з громадськістю про яку так багато говорить Володимир Зеленський, то лише на словах?

Просимо вважати це відкритим зверненням, додатково направляємо його в законодавством встановленому порядку.

Далі буде!