Так після того, як 26 березня через приїзд кандидата в Президенти Зеленського і залучення повного складу поліції для його охорони і перекриття вулиць Дніпра, мало не була зірвана робота пункту габаритно-вагового контролю, вже 27 березня порядок і контроль повернулись на трасу М-04 (пост габаритно-вагового контролю).

Посадовці Укртрансбезпеки разом з патрульними поліцейськими проводять зупинку та перевірку вантажних транспортних засобів. Зранку зафіксовано перегруз та порушення габаритних норм. До речі, члени комісії з громадського контролю стали свідками того, як водій вантажівки, який порушив норми намагався хитрувати, щоб не сплачувати штрафних санкцій. До того ж він проводив платні перевезення без відповідної документації, чим ухилявся від сплати податків.. За результатами перевірки було складено акти та виписано постанову про накладення штрафних санкцій. Водій зізнається, що не знав про те, що на вказаній трасі є контроль і для нього це стало неочікуваним.

Як бачимо, роботи на пункті ГВК вистачає, головне, щоб і патрульна поліція і Укртрансбезпека були на місці та виконували свої обов’язки.

Далі буде.