Проводимо черговий детальний розбір відповіді Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області на наш інформаційний запит. 📨

Маючи попередній досвід, ми вирішили, так би мовити, перестрахуватись, бо отримувати невмотивовані відписки від Служби автодоріг, то звісно весело та через це справа стоїть, а ми цього допустити не можемо й тому разом з інформаційним запитом на в.о. начальника САД у Дніпропетровській області ми відправили абсолютно ідентичний запит до голови Укравтодор.

І ось результат…🔜

Завжди вважали, що на місцях видніше, бо, як то кажуть, місцеві керівники по землі ходять і все самі бачать та зараз маємо сумніви. Забігаючи наперед скажемо, що Київ володіє ситуацією на дорогах Дніпропетровської області набагато краще за Дніпро. Та про все по порядку. ⬇

🔺Розпочнемо з регіонального рівня. Дмитро Чумаченко підписав відповідь на наш інформаційний запит, який прислали нам з кур’єром на юридичну адресу громадської організації, не зважаючи на те, що ми просили надати відповідь в електронному вигляді. Це саме та відповідь в якій зазначено, що для того, щоб отримати відповідь ми маємо прийти до Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області й особисто зняти копії із необхідних нам матеріалів. По суті звернення, на наше прохання надати інформацію про кошторис, в САД повідомили, що «кошторис по виконанню заходів зимового утримання автомобільних доріг державного значення не передбачено», на питання про суму коштів виплачену підряднику ми отримали витяг із Закону України «Про доступ до публічної інформації» та запрошення навідатись в Службу автодоріг, щоб не сплачувати по 4.20 грн за кожну сторінку, бо відповідь містить понад 10 аркушів.

🔺Далі ми говоримо про центральний рівень та зазначаємо, що ми отримали на електронну адресу (як того й просили у своєму запиті) відповідь від Укравтодору за підписом начальника Управління експлуатації доріг Олега Федоренко в якій надані відповіді на всі задані нами питання. А саме, вказано інформацію щодо кошторису робіт по експлуатаційному утриманню доріг, інформації щодо витрат на зимове утримання (із зазначенням конкретних цифр і сум), дані підрядника та деталізацію причин щодо не оплати наданих підрядником ТОВ « Автомагістраль-Південь» послуг на загальну суму 17 млн. грн.. Також зазначено виконавця та контактний номер телефону, щоб у випадку виникнення питань, ми могли звернутись безпосередньо до людини, яка готувала для нас цю відповідь. Зазначимо, що розпорядником інформації було подовжено термін надання відповіді через необхідність обробки інформації.

🔴Отже невеликий аналіз:

1⃣ Те, що для Дніпропетровської служби автодоріг НЕ ПЕРЕДБАЧЕНО, Укравтодором розписано на один абзац, в якому надано вичерпну відповідь на поставлене нами питання.
2⃣ Укравтодор в межах закону бере додатковий час на підготовку відповіді про, що нас попереджає заздалегідь, Служба автомобільних доріг в області відповідає за документами через два дні після подання запиту, а фактично на руки передає відповідь з кур’єром майже через два тижні від моменту коли наче б то було підписану цю саму відповідь ні про що.
3⃣ Укравтодор на двох аркушах паперу виклав повну відповідь щодо запитуваної нами інформації, а Дніпропетровський САД пише про те, що запитувана нами інформації складає понад 10 аркушів паперу.
4⃣ Укравтодор зазначає виконавця, який готував відповідь, в той час як служба цю інформацію приховувала, мабуть соромно виконавцю вказувати своє прізвище під таким відвертим маразмом…

Підведемо підсумки, ми маємо багато запитань до Укравтодору і з приводу фінансування, і з приводу планів ремонту, пан Федоренко взагалі став «героєм» одного з наших дописів та це все ніщо в порівнянні із зухвалим, на нашу думку, непрофесіоналізмом, ігноруванням приписів законодавства з боку керівництва Служби автодоріг у Дніпропетровській області…

Шановний пане Александр Кубраков (Alexander Kubrakov), ми розуміємо, що Ви прагнете нових облич на чолі регіональних служб автодоріг і ми підтримуємо це прагнення та на Дніпропетровщині щось пішло не так.

Очікуємо на реакцію по суті та можливо кадрові зміни.

Нічого особистого.
Далі буде!