Вважаємо, що неділя – це ідеальний день для хороших новин по результатам діяльності нашої команди МС Дніпро.

Вихідні дані: аварійна пішохідна частина мосту в селищі Новоселівка. Роки звернень громади до місцевої та обласної влади. Звернення до нашої Команди. Декілька місяців наполегливої комунікації нашої команди з Дніпропетровської облдержадміністрацією у напрямку вирішення цієї проблеми.

В процесі:  за два тижні підрядною компанією Будінвест Інжинірінг було повністю поновлено пішохідну частину мосту, ліквідовано аварійні провалля, забезпечено спуск до води обабіч мосту.

В результаті: Вдячна громада та ще один виконаний проєкт по наведенню порядку на дорогах регіону нашою Командою!

Від імені колективу Громадської організації «МС Дніпро» дякуємо профільному департаменту ДніпроОДА за комунікацію, при всій нашій критиці, підряднику за якісно виконані роботи та мешканцям громади за активну позицію.

Попереджуючи можливі закиди повідомляємо, наша команда не бере участі у місцевих виборах та не є представником жодної політичної сили. Основна мета Команди МС Дніпро – це якісні дороги без ям та колійності, а також безпечні мости та інші штучні споруди. Якщо ви підтримуєте наші цілі та цінності, то запрошуємо в команду! Деталі в особисті!

Далі буде!