Багато скарг ми отримуємо від наших підписників щодо стану державних автошляхів, в тому числі і територіальних, але як з’ясувалось і до стану місцевих доріг (та мостів) є питання..

Пишуть нам з с. Китайгород Царичанського району Дніпропетровської області зі скаргою на стан дороги С-042019, дорога є сільською, а отже місцевого значення і перебуває на балансі Дніпропетровська обласна державна адміністрація.

Зі слів нашого підписника Олексія, останній ремонт на цьому шляху бачили ще на початку 90х років, а через те, що в ОТГ, на території якої пролягає ця дорога, відсутні великі підприємства, то і можливості провести ремонту за рахунок бюджету громади немає. От і маємо розбитий шлях і постійні збитки мешканців району, бо після попадання в одну з цих ям простою заміною колеса не відкараскаєшся, на жаль.

Тому, користуючись нагодою і розуміючи, що нас читають не лише в Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області, просимо Дніпропетровську облдержадміністрацію звернути увагу на дану дорогу і знайте можливість щодо проведення її ремонту. Ви ж господарі області, то ж не зволікайте!

Дане звернення буде подане і в офіційному порядку, як того передбачає законодавство.

Нічого особистого.
Далі буде.