Із впертим небажанням дотримуватися умов договору про гарантійні терміни, гендиректор компанії УПС группа компаний Тарас Палій, під натиском профільної ГО «МС Дніпро», все ж таки виправив недолік та заасфальтував ямки, які звісно не з «його» вини з‘явилися протягом першого року після ремонту Автодорога Н-08 Дніпро-Запоріжжя.

Однак неспроможність, а точніше імпотентність, щодо якісної роботи призвели то того, що не минуло й три місяці, а історія з «інородним тєлом», яке за версією керівників УПС якимсь чином було закатано в верхній шар (5 См.) на дорозі Н-08, продовжилася.
Див. фото🤨

Сподіваємося і віримо у вас до останнього, а особливо в те, що експертиза зробить неупереджений висновок відносно якості вашого ремонту, а «інородноє тєло», вже хоча б з другої спроби, все таки зникне з дороги, хоча, на жаль, традицію про «триразовість», власне, ніхто ж не відміняв)))

Щодо колійності, так вона на окремих ділянках за 1.5 року експлуатації дороги вже сягає 6 См.🥺, і зупинятися зовсім не збирається)
Також див. фото.

Наступний і не останній дефект в цьому ремонті — це виступ в’яжучого (бітума) на поверхню. На сьогодні це феномен, який потребує уваги та ретельного вивчення фахівцями, бо перетворився в надзвичайне природнє явище у вигляді підземних «гейзерів», які і досі пробиваються на поверхню ділянки дороги відремонтованої Україно- Польським підрядником))))
Див.фото.

Залишилося одне питання, яке на мій погляд не потребує ніякого вивчення і прискіпливої уваги, а саме:

Чому це відбувається майже на всьому відрізку дороги Дніпро-Запоріжжя, яку наприкінці 2018 року ремонтувала саме компанія з іноземними інвестиціями УПС?

Як так сталося, як це пояснити?

PS: Дозвольте нагадати, шановні читачі, що на сьогодні ще діє договір між УПС і замовником робіт Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області, (керівники Дмитро Чумаченко та Олександр Шефер, за дивним збігом обставин симптоми хвороби схожі з виконавцем), і дуже важливий пункт про 5-ти річний гарантійний термін. Здача об’єкту 11.2018 р.
Чи протримається???

Нічого особистого. За дороги області прикро.

Далі буде!

Голова ГО «МС Дніпро» Віктор РОМАНЕНКО