Громадська комісія з контролю за роботою пунктів ГВК у Дніпропетровській області зробила повний огляд пересувних пунктів габаритно-вагового контролю, що розташовані у Дніпропетровській області та з’ясувала чи є можливість, щоб інспектори Укртрансбезпека виходили на рейдові перевірки в темний час доби.

Перевіривши новозбудований майданчик на автодорозі Н08, ми побачили, що він повністю освітлений, що забезпечує гарну видимість, обладнаний світло відбиваючими елементами, що забезпечує безпеку всіх учасників дорожнього руху і тд. Але не дивлячись на всі облаштування, посадовці Дніпропетровської Укртрансбезпеки жодного разу з моменту введення майданчика в експлуатацію не виїхали туди з рейдовою перевіркою.
Далі ми перевірили інші майданчики, які були збудовані у 2019 році. На жаль, тут ситуація значно гірша. На майданчику лише один працюючий ліхтар і то знаходиться далеко від можливого місця здійснення вагового контролю, світло відбиваючі елементи брудні та взагалі не виконують своїх функцій. На жаль, у висновку ми говоримо про те, що на цих майданчиках в темний час робота не можлива, та це не виключає обов’язку Укртрансбезпеки проводити перевірки в денний час, чого також не робиться.

Отже, підбиваючи підсумки нашого нічного огляду можемо сказати, що, на превеликий жаль, жодні покращення умов для роботи та облаштування місць для здійснення контролю не достатні для того, щоб Укртрансбезпека приступила до виконання своїх прямих обов’язків, цікаво, чи так буде завжди? Як гадаєте?

Ваші варіанти відповідей залишайте в коментарях та, будь ласка, не забувайте про вподобайку та підписку))))

А ми в свою чергу звертаємось до Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області та просимо перевірити стан майданчиків на пунктах габаритно-вагового контролю, що розташовані на а/д Н-31 та а/д М-04, бо ми маємо дуже багато запитань стосовно якості та гарантійних термінів по даним замовленням.

Далі буде!