Чи впливає кількість забезпечених робочих майданчиків для здійснення габаритно-вагового контролю на ефективність Укртрансбезпека​?

Риторичне питання та ми все ж таки спробували знайти на нього відповідь.

19 грудня 2019 року в Дніпропетровській області на трасі Н-08 в районі с. Братське, було введено в експлуатацію третій майданчик для здійснення габаритно-вагового контролю , майданчик будувався майже рік на замовлення Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області​ підрядником ТОВ Автомагістраль-Південь​, згідно даних prozorro.gov.ua вартість майданчика склала 9,5 млн грн..

Громадська комісія по контролю за роботою пунктів ГВК виїхали з перевіркою на вказаний пересувний пункт та зафіксували, що , на жаль, станом на 24 січня 2020 року Укртрансбезпека жодного разу не виїжджала на вказаний майданчик, аргументуючи це тим, що вагове обладнання проходить повірку, в чергове ігноруючи можливість проведення документального контролю.

Якщо повернутись до питання на початку, як бачити новий побудований за рахунок бюджетних коштів пересувний пункт ГВК не є аргументом для того, щоб регіональне Управління Укртрансбезпеки нарешті розпочало виконувати свої прямі обов’язки, навіть зміна керівництва в ЦОВВ Державна Служба України з безпеки на транспорті жодним чином не вплинуло на ефективність роботи Укртрансбезпеки та забезпечення безпеки на транспорті.

Олександр Погорілий, 6 грудня Ви особисто говорили про те, що до кінця січня питання перезавантаження керівного складу регіональних управлінь буде вирішено, вже 27 січня, жодних кроків не було вжито, когось це вже нам нагадує… Шляхами Ноняка йдете, шановний.. він теж нам 4и пункти в березні 2019 обіцяв, вже січень 2020 а віз й нині там.

Нічого особистого, просто безпорадність Укртрансбезпеки вже виходить за всі межі.

Далі буде!