Об’єктивно про стан траси М-18, або Наслідки ігнорування керівництвом Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області приписів поліції.

Громадська рада при Службі автодоріг спільно з обласною комісією з перевірки якості ремонту доріг перевірили стан траси М-18 на відрізку км 202-228 на території Новомосковського та Синельниківського районів.

Коротко про побачене:

1. на 26ти км міжнародної траси зафіксовано дві аварії через незадовільний стан дорожнього покриття, обидві машини їхали на Харків та не змогли подолати шляхи Дніпропетровщини (деталі є на відео). Нанесені збитки водіям сягають 10 тис грн.
2. Напливи на дорозі, через кожні 2 км сягають 12-22 см.
3. Ями глибиною до 16 см.
4. Повалені, закриті деревами, вигорілі на сонці дорожні знаки, стан яких суттєво впливає на безпеку руху.
5. І найважливіше, по даній дорозі ми вже звертались до Патрульна поліція Дніпропетровської області із заявою в порядку ст. 140 КУпАП, але жодних конкретних дій по вирішенню даної ситуації ми не побачили.

Як з’ясувалось згодом, є інформація про те, що керівництво САД в області, а саме начальник Чумаченко Д.С., наполегливо порекомендували поліції не складати приписи та постанови про адміністративне правопорушення на САД, так як може бути зворотна реакція у вигляді великої кількості скарг і заяв на дії поліції, що може бути реалізовано за рахунок особистих зв’язків з колишнього місця роботи пана начальника Служби автодоріг.

Ми не стверджуємо, що це саме так, інформація отримана з надійних джерел, але, навіть, якщо 10 % із цього всього є правдою, то як це можливо? Дніпропетровщина такого ще не бачила і не допустить, щоб свою бездіяльність дорожники покривали за рахунок нашої безпеки на дорогах!

Також нас дивує поведінка першого заступника начальника САД Шефера О.М., який, на наш погляд, є більш досвідченим та фактично впливає на ситуацію в Службі автодоріг та у цьому випадку він відсторонюється від проблеми, хоча міг би порадити своєму молодому колезі, що так питання не вирішуються, простіше виконати припис поліцейських і уникнути більших втрат, як репутаційних, так і фінансових.

Дякуємо нашим підписникам за підтримку та поширення правдивої інформації про стан доріг регіону! Не перемикайтесь, далі буде цікавіше!

Нічого особистого, за дороги області прикро.