Кабінет Міністрів України затвердив стратегію ремонту доріг на 2020 рік і поки проєкти не стали затвердженими планами наші підписники б’ють на сполох та всіма доступними методами намагаються донести до найголовніших дорожників країни питання про гостру необхідність проведення ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Н-23 в межах Дніпропетровської області.

Траса Н-23 пролягає в межах Кіровоградської, Дніпропетровської та Запорізької областей, На Дніпропетровщині вона з’єднує між собою міста Нікополь, Марганець, Кривий Ріг. Рух транспорту є доволі інтенсивним, а також ускладнюється безконтрольним рухом великовантажного транспорту.

Зважаючи на суспільний резонанс та враховуючи реальний аварійний стан автодороги Н-23 звертаємось до Олексій Гончарук — Прем’єр-міністр України, Vladyslav Kryklii та Александр Кубраков (Alexander Kubrakov) з проханням переглянути фінансування ремонту доріг у Дніпропетровській області та включити до першочергових планів автодорогу Н-23, як таку, що є найгіршою за своїм станом дорогою регіону та місце концентрації дорожньо-транспортних пригод, що несе загрозу життю і здоров’ю мешканців області!

Щоб не бути голослівними публікуємо наш відео-матеріал,так би мовити, переконайтесь на власні очі:

Далі буде!