Нещодавно в Укртрансбезпека оголосили про початок прийому документів для участі в конкурсі на посаду заступника голови Державної служби України з безпеки на транспорті, серед кандидатів ми побачили сумнозвісного керівника Укртрансбезпека.Дніпропетровська область.… Але окрім подачі документів на більше Степаненко не вистачило і вже до другого етапу його не було допущено.

Але щойно з достовірних джерел нам стало відомо, що після поїздки нашої команди до Києва, 9.12.2019 року Начальника Управління Укртрансбезпеки у Дніпропетровській області Олексія Степаненка, саме в день протидії корупції, було звільнено с займаної посади, що вважаємо дуже символічним!

І не просто звільнено, а саме через не проходження переатестації (про яку ми писали тут: https://www.facebook.com/633544523481195/posts/1433087960193510?d=n&sfns=mo), а отже не відповідність займаній посаді!

Вітаємо дороги Дніпропетровщини та всю транспортну галузь регіону, особливо пасажирську, з тим, що в нас всіх з’явився шанс на їх збереження!

Та зазначаємо, що звільнення – це найменше покарання на яке заслуговує вказаний екс-керівник, очікуємо на кримінальне провадження та наступний за ним вирок суду.
Далі буде!

P.S.: Сподіваємось, що наступним буде Дідківський, ну так щоб не їхати, знову, до Києва.