«Скажи хто твій друг і я скажу – хто ти» — пам’ятаєте цю приказку?

Так ось, зараз на Дніпропетровщині можна побачити її підтвердження, як то кажуть, на власні очі.

💬 Мова йде про таку собі взаємовигідну «дружбу», яка на наш суб’єктивний погляд, склалась між УПС группа компаний та керівництвом Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області в особах Чумаченко Д.С. та Шефер О.М.

Ми вже неодноразово публікували докази цієї «дружби» та сьогодні хочемо розповісти, як Служба автодоріг вже почала унаслідувати приклад компанії УПС, так як у Чумаченко та Шефера досвід роботи в дорожніх структурах не такий багатий, як у Тараса Палія та Дмитра Гончарова, ось перші схоже й вчаться у других..

Отже, про спроби маніпуляцій з метою хоч якось підняти собі рейтинги компанією УПС ми вже писали, але тепер ми бачимо такі ж дії з боку державної структури – Служби автодоріг.

☝️ Суть в тому, що по даним платформи прозоро на сумнозвісній трасі Р-73/Н-08 – Нікополь підрядником УПС проводиться поточний середній ремонт (тендер: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-03-02-001509-a) , варто вказати, що компанія УПС поступилася 45 млн гривень у ціні, щоб отримати цей тендер і нам досі не відомо за рахунок чого вони будуть покривати цю «знижку»(див. скрін).

Та поки всі думають над цим питанням, Служба автодоріг пішла далі, вони публікують допис – розхвалювання себе і компанії підрядника зазначаючи, що вони капітально ремонтують регіональну дорогу (див. скрін),

тобто не як вказано у тендерній документації – поточний середній ремонт, а саме капітальний!

⁉ Чому ми на це звернули увагу? 👨‍🏫 Пояснимо різницю між КАПІТАЛЬНИМ ремонтом та ПОТОЧНИМ СЕРЕДНІМ ремонтом, Дмитро Чумаченко та Олександр Шефер, ви теж прочитайте, стане у нагоді, отже:

🚧 Для початку варто розуміти, що капітальний ремонт – це будівельні роботи, а поточний середній ремонт – це ремонтні роботи, ось таке визначення дає цим термінам Ініціатива із прозорості інфраструктури (CoST ):

☑Капітальний ремонт – комплексне відновлення транспортно-експлуатаційних параметрів дороги з урахуванням зростання інтенсивності руху та осьових навантажень, підвищення міцності дорожньої конструкції без змін технічної категорії.
Основний критерій – недостатня міцність конструкції.
☑Поточний середній ремонт – відновлення необхідних транспортно-експлуатаційних показників проїзної частини (рівності та коефіцієнту зчеплення) виправлення незначних пошкоджень окремих елементів і доведення елементів облаштування до нормативних вимог.
Основний критерій – невідповідність транспортно-експлуатаційний показників (рівність та коефіцієнт зчеплення).

Відчуваєте різницю?? – А ми про що…🤦‍♂️

❓ А тепер питання ДНЯ – навіщо Служба автодоріг вводить в оману суспільство? Це просто помилка та некомпетентність? Чи намагання приховати надвеликі витрати при ремонті?

Ми обов’язково з цими питаннями звернемось в Укравтодор та до @Владислав Криклій — Міністр інфраструктури України в офіційному порядку, а своїх підписників закликаємо фільтрувати інформацію та й надалі повідомляти нам про такі спроби маніпуляцій з боку дорожників регіону.

Нічого особистого.
Далі буде.