В приміщенні Дніпропетровська обласна державна адміністрація пройшла Прес-конференція «Велике будівництво» : скільки соцоб’єктів та доріг відремонтують на Дніпропетровщині у 2020 році» за участі Олександр Бондаренко – голови Дніпропетровської облдержадміністрації; Олександра Москаленко – заступника голови облдержадміністрації; Andrey Kolomoets – директора департаменту житлово-комунального господарства та будівництва ОДА та Дмитра Чумаченко – в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області.

До прес-конференції долучились представники Громадської ради при Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області, а саме голова ради Віктор Романенко та заступників голови громадської ради Виктор Каракуця та Сергій Плічко.

Основні питання, які цікавлять громадськість стосувались відповідальності підрядників в межах гарантійних термінів за неякісний ремонт, а саме будівництво майданчиків ГВК та ремонт трас Н-08 та М-04, які проводились компанією УПС группа компаний та через рік після ремонту зазнали суттєвої руйнації, а також питання щодо виділення фінансування та проведення ремонту доріг територіального значення, в першу чергу Т-0401, Т-0432 та інших.

Деталі згодом.

Далі буде!