Голова Громадська організація «Майдан Січеслав-Дніпро» Віктор Романенко в ефірі Українського радіо — радіо «Дніпро» розповів про аварійну руйнацію Олексіївського мосту в Нікопольському районі та про загальний стан мостів в Дніпроопетровській області.

Аварійна руйнація Олексіївського мосту сколихнула всю країну, з’ясувалось, що майже 80% мостів Дніпропетровського регіону можуть стати наступними «Олексіївськими мостами». На думку громадськості ситуація з мостами регіону потребує мобілізації та негайної реакції, а винні у аварії, яка сталось 20 травня мають бути покарані.

« Ми з колегами прийняли рішення, щоб попередити можливе «злиття» вирішення проблеми щодо доведення вини керівників Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області Чумаченка Д.С. та Шефера О.М. в аварії (руйнації мосту) в Нікопольському району, звернутись до Генеральна Прокуратура України для забезпечення контролю за відкритими кримінальними провадженнями та до Служба безпеки України, так як руйнація Олексіївського мосту, що на трасі Н-23 може негативно вплинути для обороноздатності країни. А в умовах війни на Донбасі ми цього залишити без уваги не маємо права. Тут обов’язково мають бути притягнути до кримінальної відповідальності посадовці Служби автодоріг, на мій погляд, відповідати мають Чумаченко Д. та О. Шефер» — зазначив Віктор Романенко.

Додатково зазначаємо, що аварійний стан мостів – це проблема, яка притаманна, як і Службі автодоріг, де зараз, на наш погляд, в повному обсязі реалізується план по зриву програми Кабінет Міністрів України Велике будівництво, так і Дніпропетровська обласна державна адміністрація, варто лише подивитись на міст у с. Олександрівка Магдалиновського району або поблизу с. Промінь (Криничанський р-н).

Деталі у записі ефіру на Youtube-каналі Радіо Дніпро.