Вибачте та ми, знову, про колійність та нерадивих дорожників.🛣🛣🛣

Погодьтесь, приємно бачити відремонтовані автошляхи, особливо, якщо їх прирівнюють до звання гордості регіону, а в кожній розмові про ремонт державних доріг говориться по трасу Н-08 Дніпро-Запоріжжя, як одну з найкращих. Але, на жаль, наша організація, яка входить до складу обласної комісії з перевірки якості ремонту доріг вимушена розвіяти цей міф.

Ми перевірили трасу Н-08 та говоримо про те, що станом на листопад 2019 року автомобільна дорога державного значення Н-08, ремонт якої відбувався у 2017 та 2018 роках перебуває в стані руйнації, а підрядна компанія, яка проводила ремонт, ТОВ «Україно-польське підприємство з іноземними інвестиціями «УПС» (УПС группа компаний) ігнорує свої обов’язки по виправленню браку, які передбачені гарантійними термінами визначеними у договорі із замовником.

Якщо деталізувати поняття руйнація, то тут ми бачимо колійність, яка з квітня поточного року до грудня збільшилась в два-три рази, а точніше з 0.5 -1 см до 2.5 – 3.5 см, виступи в’яжучого на поверхню, простіше кажучи, бітумні плями, які проявились майже по всій протяжності відремонтованої ТОВ «УПП ІІ «УПС» ділянки, перші прояви утворення ямковості і так далі.

Варто сказати, що на наші попередні зауваження в компанії відреагували, бо це було саме і той період, коли Дніпропетровську область відвідував з робочим візитом (12 липня 2019 року) Президент України Володимир Зеленський, ТОВ «УПП ІІ «УПС» переробила незначну частину браку допущеного ними під час проведення ремонтних робіт, але, на жаль, відразу після від’їзду Президента з Дніпропетровщини всі роботи були припинені.

На сьогоднішній день, на нашу думку, близько 60% відремонтованого підрядником ТОВ «Україно-польське підприємство з іноземними інвестиціями «УПС» дорожнього покриття на трасі Н-08 (Дніпро-Запоріжжя) вже перебуває в стані руйнації.

Вимоги у нас дуже прості, по-перше, підрядник ТОВ «УПП ІІ «УПС» зобов’язан усунути допущений ним же брак під час ремонту автодороги Н-08 за власний рахунок, а по-друге, вважаємо, що в подальшому ТОВ «Україно-польське підприємство з іноземними інвестиціями «УПС» має бути не допущенним до участі у відкритих торгах (тендерах), як підрядник, який систематично порушує умови договору та надає не якісні послуги.

Наші напрацювання та вимоги були направлені в офіційному порядку до Александр Кубраков (Alexander Kubrakov) (Укравтодор), Vladyslav Kryklii (Міністерство інфраструктури України), Олексій Гончарук — Прем’єр-міністр УкраїниОфіс Президента України, розраховуємо на об’єктивний розгляд з подальшим виконанням зазначених нами заходів по відстороненню безвідповідального підрядника від виконання робіт за рахунок бюджетних коштів.

Щоб дотриматись принципів об’єктивності, повідомляємо, що ми перевірили всю трасу Н-08, яку в один час ремонтували три різні підрядні компанії, дві на території Дніпропетровської області і одна на території Запорізької, руйнація зафіксована лише на окремих ділянках роботи на яких виконувались ТОВ «УПП ІІ «УПС».

Далі буде.