З рубрики «Нам пишуть».

Територіальні дороги – то біль кожного мешканця невеликих населених пунктів Дніпропетровської області, бо саме дороги категорії «Т», які перебувають на балансі Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області, перебувають переважно в аварійному стані.

Про одну з таких Т-шек нам регулярно пишуть і повідомляють підписними, ви лише подивіться на надіслане нам відео з траси Т-04-32 зняте нашою підписницею прямо з курсуючого маршрутного автобусу «Кудашівка-Божедарівка»! Це ж навіть дорогою назвати не можна!

Начальник Служби автодоріг Дмитро Чумаченко, ще півроку тому, коли Ви приходили на посаду, Ви обіцяли знайти можливість і провести ремонти цих доріг і що? — НІЧОГО, власне у Вас, це стабільно, стабільно нічого не виходить, може краще за фахом разом із Шефером Олександром працювати повернетесь, поки в регіоні ще дороги хоч якісь залишились?

А поведінка пана голови ОДА, взагалі не піддається жодної критики, шановний Олександр Бондаренко, цими дорогами щодня день у день їздять мешканці нашої Дніпропетровської області, обласну адміністрацію якої Ви очолюєте! Ще у вересня 2019 року ми передали Вам пропозицію по вирішенню проблем зі станом доріг категорії «Т», але Ви відмахнулись тим, що дороги на балансі Служби автодоріг…

Тепер маємо! Знищені територіальні шляхи, розбиті транспортні засоби і щоденна загроза життю і здоров’ю користувачів цих самих територіальних доріг, яким не залежно від влади в країні жодної уваги не приділяється!

Нічого особистого.
Далі буде!