Ми продовжуємо досліджувати стан доріг категорії «Т» у Дніпропетровській області з метою привернення уваги владних інституцій до цієї проблеми, яка з року в рік набирає все більших масштабів, але так і не знайде свого вирішення.

Сьогодні в центрі уваги територіальний шлях Т-0420 (Одарівка-Томаківка-Вищетарасівка), показуємо ділянку від розвилки на М-04 в напрямку перетину з трасою Р-73.

Що можемо сказати про стан дороги? – Колійність, яка сягає 16 см., занедбане узбіччя, обмеження видимості дорожніх знаків та найгірше ями, які вкривають близько 80% дорожнього покриття, деякі закладені цеглою (!) лише можемо уявити, яка була їх глибина до того, як місцеві жителі не дочекавшись реакцію від дорожніх служб вирішили самостійно усунути це неподобство.

Зазначаємо, що дороги категорії «Т» знаходяться на балансі Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області та вже котрий рік не підпадають під пріоритети Укравтодор.

Команда МС Дніпро неодноразово наголошувала на тому, що територіальні дороги, це шляхи, які з’єднують між собою населені пункти всередині області мають бути у зоні відповідальності керівництва саме області і поки деякі області по прикладу Полтавської, а тепер і Черкаської, беруть на баланс Т-шки, в Дніпропетровській області – питання залишається без відповіді…

Про Т-0420, як і про всі інші відзняті нами автошляхи, ми повідомляємо балансоутримувача та будемо наполягати на проведенні ремонтних робіт.

Нічого особистого, за дороги області прикро…

Далі буде!