Команда МС Дніпро продовжує досліджувати стан територіальних шляхів Дніпропетровщини, які відносяться до доріг категорії «Т» та перебувають на балансі Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області.

Сьогодні в центрі уваги автодорога Т-0401, в межах області пролягає від Дніпра (траси М-04) до межі із Запорізькою областю, рух на дорозі інтенсивний, стан проїжджої частини і узбіччя незадовільний, загальна протяжність в межах області складає 132 км.
За словами користувачів доріг та згідно висновків «МС Дніпро», автомобільний шлях Т-0401 є найгіршою по стану територіальною дорогою Дніпропетровської області та потребує негайного ремонту!

Нагадаємо, що якщо у вашому районі є територіальні дороги і ви прагнете звернути уваги на їх стан, то фото/відеоматеріали з автошляхів ви можете надсилати нам в особисті повідомлення або на електронну пошту msdniprocom@gmail.com і ми обов’язково оприлюднимо їх в рубриці «Нам пишуть», щоб привернути максимальну увагу до проблем територіальних автошляхів.

Дякуємо за увагу.
Далі буде!