Команда МС Дніпро продовжує інформувати громаду регіону про реальний стан доріг в Дніпропетровській області. Окрему увагу вважаємо за необхідне звернути на стан територіальних доріг, які відносяться до категорії «Т». Це дороги, які з’єднують невеликі населенні пункти в області та є найбільш затребуваними саме для мешканців регіону.

🗯 Сьогодні говоримо та показуємо автомобільних шлях Т-04-30 від виїзду з смт Кринички (вул.. Г. Чорнобиля) по об’їзній на Кривий Ріг.

Та не дивлячись на всю важливість цих шляхів на місцях, на державному рівні увага і власне фінансування, так званим, Т-шкам є вкрай обмеженими, від чого потерпають в першу чергу й найбільше всього мешканці районів Дніпропетровської області.
І було логічним, якщо б обласна влада в особі голови Дніпропетровська обласна державна адміністрація Олександр Бондаренко взяли на себе відповідальність за стан цих доріг, як наприклад їх колеги на Полтавщині, та, на жаль, скоро минає рік, як ми подали до пана Бондаренка обґрунтовані пропозиції з цього приводу, а «віз й нині там»…

⁉ І що в результаті?! — Дороги категорії «Т» залишаються на балансі Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області, а там керівники Чумаченко Д.С. та Шефер О.М. працювати, як нам здається, не збираються, чи то не вміють?! Хоча чого ще очікувати від колишнього поліцейського і нинішнього начеб то успішного бізнесмена, нас цікавлять виключно дороги регіону, а їх… історія замовчує!🤦‍♂

І наша команда маючи на меті вирішення цієї проблеми виключно в інтересах громади, звертається до всіх наших підписників з пропозиціями надавати нам ваші фото та відео-матеріали стану територіальних шляхів, які ми будемо публікувати та тим самим привертати все більше уваги до цих доріг і обов’язково будемо почуті. Як показала практика, лише активність небайдужих та суспільний резонанс може мати вплив на діяльність певних органів влади. Якщо це працює, то пропонуємо не втрачати нагоди!

P.S.: Матеріали можете надсилати на електронну адресу команди МС Дніпро: msdniprocom@gmail.com

Далі буде!