Це, мабуть, вже сотий, а тому ювілейний наш допис про Нікопольську трасі (автодорогу державного значення Р-73).

Це, в прямому сенсі, найвідоміша дорога Дніпропетровщини, точніше напрямок, бо те в якому стані вона перебуває назвати дорогою не можна.
Р-73 стоїть розбита вже декілька років, в 2018 році було проведено тендер на ремонт, але через дії сумнозвісновідомої компанії ПолтаваБудцентр та зв’язків в Антимонопольному Комітеті України її керівника Араїка Амірханяна, який до речі, згодом був заарештований правоохоронцями, гроші не були виділені на ремонт.

Далі був період повного ігнорування дніпропетровських доріг з боку керівництва Міністерство інфраструктури України та Укравтодор.

І ось після ряду політичних змін в країні, 12 липня з робочої поїздкою Дніпропетровську область відвідав Президент України Володимир Зеленський, якому повідомили про найбільш проблемні траси Дніпропетровщини, в тому числі і про трасу Р-73 (деталі тут: https://www.facebook.com/msdniprocom/posts/1325223057646668)

На жаль, через три місяці від робочої поїздки і обіцянки Президента вирішити дану проблему жодних змін щодо стану дорожнього покриття на трасі Р-73 (Нікопольський напрямок) не відбулось.

Обласна комісія з перевірки якості ремонту доріг повідомляє, що автомобільна дорога загального користування державного значення Р-73 (Дніпро-Нікополь) знаходиться у аварійному стані, що може призвести до ускладнення руху автотранспорту та мати наслідки у вигляді дорожньо-транспортних пригод. Якщо негайно не вжити заходів по забезпеченню проїзду вказаною автодорогою виникає необхідність її закриття для руху автотранспорту.

Шановні новопризначені керівники профільного міністерства та Дніпропетровської області, ми просимо вас звернути увагу на вказану автодорогу, так як через зволікання з ремонтом, ми кожного дня наближаємо той час, коли цю дорогу легше буде закрити, аніж відремонтувати, проте ми впевнені, що автовласники за «крюк» по Запоріжжю вам не подякують.

Сподіваємось на реакцію.
Далі буде.