Як і обіцяли публікуємо продовження огляду стану трас Дніпропетровської області, які ремонтувались у 2017-2018 роках підрядником УПС группа компаний на замовлення Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області.

Сьогодні говоримо про автодорогу державного значення М-04, зокрема км 126, 127, 133 – 135. Саме на цих кілометрах з’явились ознаки руйнації автодороги у вигляді колійності до 3см, сітки тріщин, бітумних плям. Зазначаємо, що претензія від замовника – Служби автодоріг по якості виконаних робіт на цих ділянках до підрядної компанії вже 9 місяців перебуває у стані підготовчого засідання у Господарський суд Дніпропетровської області, але це жодним чином не засмутило керівника САД Дмитра Чумаченка, який видав УПСам позитивний відгук по вказаному ремонту автодороги.

Але і це ще не все. У зв’язку з тим, що судом було винесено ухвалу про необхідність проведення експертизи і з’ясування чи мають виявлені ДП «Дорожній Контроль Якості» недоліки відношення до якості робіт компанії УПС, ми публікуємо цей матеріал і вважаємо, що він має бути врахований під час розгляду судового провадження.

Говоримо відверто і по суті.

Далі буде.