Основний чинник швидкої руйнації відремонтованих доріг є порушення температурних норм, а саме використання асфальто-бетонної суміші неналежної температури, саме про цей вид порушень ми сьогодні і поговоримо.


Отже, в центрі уваги багатостраждальна траса Р-73 на яку цьогоріч виділили 318 млн грн на ремонт 25 км ділянки. Тендер отримала «відома» компанія з іноземними інвестиція УПС.

Представники Громадської ради при Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області спільно із обласною комісією по перевірці якості ремонту доріг виїхали на автодорогу, щоб на власні очі переконатись у якості виконання робіт та дотриманні технологічних процесів робітниками компанії УПС та, на жаль, компанія УПС не робить жодних висновків див. Ролік Р-73 через рік) та працює в своїх найкращих традиціях, зафіковані порушення технологій, зокрема температурних показників.
Детальніше на відео.

На завершення хочемо сказати, що побачене нами під час цього ремонту розставило всі крапки над «і» та стало зрозумілим — чому всі великі об’єкти зроблені компанією УПС всього за рік, а іноді й менше, зазнають руйнації.

Висновки, друзі, робимо самостійно, а керівництво Укравтодор, вчергове, просимо звернути увагу на цю «традиційність» в роботі УПСів та вжити заходів, які передбачені запропонованою Вами ж Методологією щодо особливостей здійснення закупівель дорожніх робіт, що унеможливить допуск до крупних об’єктів подібних «бракоробів» та не поставить під сумнів щодо якісної реалізації проєкту «Велике будівництво».

Нічого собистого.

Далі буде.