11 травня для всіх працюючих громадян був робочий день, так і посадовці Укртрансбезпеки несли службу на пункті ГВК в районі с. Партизанське на трасі Н-31, але співробітники патрульної поліції в котрий раз, проігнорували приписи Постанови КМУ №1567 і, знову, не здійснюють заходи з контролю за рухом великовантажного транспорту.

Подібна поведінка вже є нормою для Управління патрульної поліції у Дніпропетровській області, тому маємо питання – Шановний Андрей Петрович, скажіть будь-ласка, коли Ваші підлеглі почнуть виконувати свої ПРЯМІ обов’язки і, нарешті, припинять шукати відмазки, чому вони цього не роблять?!

Присутня у складі комісії радниця голови Дніпропетровської обласної ради Veronika Komissar зазначила, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №1567 передбачено можливість залучати до роботи на пунктах ГВК посадових осіб органу місцевого самоврядування, тому найближчим часом буде направлено відповідне звернення до керівництва обласної ради, що буде суттєвою допомогою Укртрансбезпеці під час рейдових перевірок руху великовантажного транспорту та сприятиме реальному збереженню доріг області.

На останок, зазначаємо, на сьогоднішній день в Дніпропетровській області діє всього два пункти габаритно-вагового контролі на майданчиках, що були побудовані за рахунок коштів Дніпропетровського обласного та міського бюджетів.

Як проходила перевірка дивіться у відео:

https://youtu.be/0pBdzYtne_g

Далі буде.