Роз’яснювальна робота та ремонт доріг помножаться на нуль, якщо Укртрансбезпека не почне працювати – про це заявляє громадськість в Дніпропетровська обласна державна адміністрація.

Віктор Романенко голова Громадської ради при Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області взяв участь у робочій нараді стосовно питань по забезпеченню безпеки на транспорті, яка відбулась за участі представників обласної влади, Нацполіції, громадських організацій, міст, районів та ОТГ області.

Звертаючись до представників правоохоронних органів Віктор Романенко підняв проблемне питання стосовно здійснення контролю за дотриманням водіями великовантажного транспорту температурного режиму під час літньої пори роки. За словами громадськості цей процес влітку 2019 року був просто проігнорований поліцією.

Друге проблемне питання, про яке вже нам набридло говорити, стосувалось незадовільної роботи Укртрансбезпека.Дніпропетровська область. Де через низький професійний рівень керівництва та повну бездіяльність посадовців регіонального управління дороги області страждають від руху перегрузів, а водії потрапляють у зону ризику аварійних ситуацій.

Додатково представник громадськості зазначив, що однією з причин аварійності є незадовільний стан доріг області, що підтвердив Начальник Служби автодоріг Владислав Животченко, повідомивши, що фінансування ремонту доріг в Дніпропетровській області з боку Укравтодору було виконано лише на 10% від необхідної суми.

Резюмуючи, Віктор Романенко зазначив, що можна проводити безліч заходів по роз’ясненню водіям необхідності дотримання правил дорожнього руху і так далі, але якщо Патрульна поліція Дніпропетровської області та Укртрансбезпека не почнуть здійснювати реальний фактичний контроль за безпекою на транспорті, то все це марно. Як власне і ремонт доріг, який зараз визначений як пріоритетний напрямок розвитку держави в Офіс Президента України та Олексій Гончарук — Прем’єр-міністр України.

Далі буде.