#перемога

Раніше ми повідомляли про те, що на перетині Дніпропетровської та Запорізької областей на сумнозвісній трасі Н-08 з’явились дві ями, які підрядник відмовлявся ремонтувати в рамках гарантійного терміну. Та суспільний резонанс, заяви нашої організації та увага до питання ЗМІ, зокрема журналістів телеканалів UA: ДНІПРО та D1 CHANNEL, не залишила підряднику УПС группа компаний жодних шансів і вже вчора ввечері ями на трасі Н-08 були відремонтовано. Звісно маємо зауваження до такого «ремонту» та сподіваємось, що це тимчасове рішення, а далі буде проведено належний ремонт згідно держ норм. (див фото).

І друга перемога за сьогодні, це зафіксований вчора «втомлений» знак на пункті габаритно-вагового контролю, що на трасі Н-31 (в р-ні с. Партизанське) вже сьогодні тримається в правильному положенні. Що відбулось завдяки своєчасному втручанню співробітників Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області.

Отже, якщо діяти в межах закріплених правил та об’єктивно говорити про проблеми на дорогах, то результат не змусить себе очікувати. Дійте!

Далі буде!