Ми зараз говоримо про трасу Р-73.

За місяць від старту великого будівництва на трасі Р-73 (Дніпро-Нікополь) було відремонтовано 8 км дороги із загальної кількості – майже 25 км, тобто 3-тя частина робіт вже було виконано на суму понад 100 млн грн и наче такий турбо-режим має всіх задовольняти, якщо б не чергове АЛЕ.

Цілий місяць тривалі ремонтні роботи, витрачались кошти та, ми вважаємо, що все дарма, протягом цілого місяця підрядник УПС группа компаний ремонтував, Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області наче контролювала та по факту лише 14 квітня на запит від 8 квітня 2020 року від першого заступника начальника САД Шефера О.М. до ДП «ДерждорНДІ» було отримано відповідь в якій зазначались технологічні вимоги до такого виду робіт, зокрема температурний режим, про який ми, як громадськість говорили сотні разів всім сторонам цього ремонту, тобто і замовникам, і підрядникам!

Тепер висновок, місяць роботи, 8 км дороги, 100 млн бюджетних гривень при повній необізнаності технологічних вимог! Цікавіше за все чути від Шефера О.М. «Давайте вот с сегодняшнего дня они будут делать все строго по технологии», АГОВ? А що робити з попередніми кілометрами? Хто буде сплачувати за роботу? Знову платники податків?

Шановні керівники Денис Шмигаль, Vladyslav Kryklii, Alexander Kubrakov, зараз ми всі ризикуємо отримати ледь не єдину область в Україні де буде зірвано програму Уряду «Велике будівництво» через безвідповідальне або ще якесь «без..» … ставлення ваших же підлеглих!

Ситуацію потрібно рятувати. Терміново. І вже із залученням правоохоронних органів.

P.S: Керівники САД Чумаченко Д.С. та Шефер О.М. дуже часто повторюють про те, що вони не є фахівцями дорожньої галузі (колишній поліцейський та діючий бізнесмен) та чи може це бути виправданням для закатаних 100 мільйонів бюджетних гривень на трасі Р-73?!

Нічого особистого, за дороги області прикро.

Далі буде.