Соціально-«не агітаційний» приїзд під виглядом концерту кандидата Зе, який за його словами не є підкупом виборців та ні на що не впливає, зібрав не тільки автобуси заповнені звезеними «прихильниками» з міст області, а ще й задіяв майже весь особовий склад патрульної поліції – але зараз не про це.

Справа в тому, що наша Громадська організація входить до складу комісії з контролю за роботою пунктів габаритно-вагового кнтролю. Так, 26 березня 2019 року громадська комісія з контролю за роботою пунктів ГВК зафіксувала, що на пересувному пункті габаритно-вагового контролю працює лише два інспектори Укртрансбезпеки і відсутні представники поліції, які відповідно до Постанови КМУ №1567 мають бути присутніми на пункті та здійснювати зупинку вантажного транспорту. Через відсутність поліції переважна кількість вантажівок просто проїжджали повз пункт ГВК, так як їх ніхто не зупиняв. Двоє інспекторів Укртрансбезпеки в цей час проводили зважування інших вантажівок і фізично не мали можливості і далі зупиняти інші авто.

Сьогодні нам вдалось з’ясувати безпосередньо у представників патрульної поліції причину їх відсутності. За словами патрульних, вчора вони, як і всі їх колеги, були задіяні у заходах безпеки на стадіоні Дніпро-Арена де відбувався соціальний концерт 95 кварталу та виступ кандидата В. Зеленського.

Виходячи з ситуації, ми – громадськість Дніпропетровщини, вимагаємо від пана Авакова (Арсен Аваков (Arsen Avakov) пояснень – на яких підставах Ви зриваєте роботу та контроль за рухом перевантаженого транспорту на дорогах Дніпропетровщини, а натомість сприяєте прихованому підкупу виборців, який відбувся завдяки посиленій охороні з боку поліції!

Вважаємо недопустим, щоб через проведення розважальних заходів ігнорувався контроль за безпекою на транспорті, навіть якщо приїхав кандидат в президенти Зе! До речі, не пам’ятаємо, щоб приїзди інших кантидатів створювали такі жахливі незручності для мешканців області.

І взагалі, якщо застосовуються з Вашого боку такі посилені заходи безпеки коли приїхав кандидат, то навіть не можемо уявити, що Ви будете робити у випадку, якщо, не дай Бог, він стане президентом.