Тут все просто… Показуємо вам, шановні наші підписники, стан майданчиків для здійснення габаритно-вагового контролю вартістю понад 30 млн. грн. цієї зими!

В 2019 році в Дніпропетровській області побудували три абсолютно нових пункти для здійснення габаритно-вагового контролю на автодорогах М-04, Н-08 та Н-31, мета була дуже правильна – посилити контроль за рухом перегрузів, щоб зберегти відремонтовані дороги області.

Кошти на цю добру справу виділили з бюджетів Дніпропетровської області та міста Дніпра. Реалізація в частині якості будівництва заслуговує окремого відео-матеріалу, який ми опублікуємо щойно сніги розтануть…

Якщо повертатись до наших баранів, ой.. майданчиків… Цьогорічна зима виявилась такою ж неочікуваною, як і завжди, а в результаті, як ми бачимо, ні підрядник Автомагістраль-Південь, ні замовник в обличчі Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області виявились не готовими до примх природи і дводенного снігопаду, що абсолютно повністю паралізувало заходи державного контролю за рухом великовантажного транспорту. І при всій нашій, варто зазначити, конструктивній критиці до Укртрансбезпека на сьогоднішній день причина відсутності роботи пунктів ГВК не в бездіяльності Дніпропетровської Укртрансбезпеки, а саме, як ми вважаємо, в неналежному виконанні підрядником взятих на себе зобов’язань відповідно договору по експлуатаційному утриманню автодоріг державного значення.

Та що ми вам розповідаємо? Дивіться самі у нашому відео:

Далі буде!