Це саме той випадок, коли роблять вони, а соромно нам…

Ми майже рік боролись за те, щоб було проведено ремонт на автодорозі Р-73 і після того, як у 2018 році розпочався ремонт ділянки 4.2 км цієї траси ми називали це #перемога (ою), але як завжди виникло одне «АЛЕ» у вигляді компанії, яка виграла тендер на цей ремонт, а саме компанія УПС группа компаний яка вже відома не з кращого боку.

Пройшло 1.5 року після ремонту і ми з колегами в складі Громадської ради при Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області виїхали перевірити стан відремонтованої ділянки, ось що побачили:

1. На відремонтованій у 2018 році ділянці траси вже з’явились ознаки руйнації, такі як поперечні та продольні тріщини та шелушіння верхнього шару асфальту.
2. Найближчим часом, із настанням літньої погоди, на трасі виникне ямковість.
3. Стик на перетині ремонту проведеного у 2018 та у 2019 років вже зараз потребує додаткового укріплення.

Отже в найкращих традиціях компанії УПС час розпочинати ремонт ремонтованого.

Зазначаємо, що на сьогоднішній день компанія УПС проводить ремонт ще 25 км траси Р-73 і до цього ремонту вже є безліч зауважень від експертів.
Компанія УПС, чи буде цьому край? Чи ви не зраджуєте своїм «традиціям», навіть якщо вони спричиняють збитки державі та громадянам зокрема?
Питання риторичні, не відповідайте.

І на останок.

Конструктивна пропозиція до керівництва Укравтодор: Або змінюйте гарантійні терміни під «якість робіт» від УПС з 5ти років на один рік, або час змінити самого підрядника УПС.

Конструктивна пропозиція 2: настав час визначити головним критерієм вибору підрядника не низьку ціну, а перевірку якості виконаних робіт за 5 попередніх років, саме тоді практика ремонтувати ремонтоване перестане бути нормою для доріг України.

І останнє, розуміємо, що наші пропозиції декому будуть не вигідними, але вони будуть вигідні нам – пересічним громадянам і це найголовніше.

Нічого особистого.
Далі буде.