Цей відео-матеріал можна вважати, як то кажуть, збірним образом результатів роботи Олександра Шефера та Дмитра Чумаченка на посадах керівників Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області, які через 2.5 місяці будуть відзначати першу річниці на посадах, тобто перша річниця, як нові обличчя не запропонували нічого нового.

Маємо багатостраждальну трасу Н-08, окремі ділянки якої, на жаль, ремонтувались підрядником, як ми вважаємо, особистим фаворитом Олександра Шефера – УПС группа компаний і маємо 20 метрову ділянку цього автошляху, де в абсолютно не придатному стані для сприйняття учасниками руху в кущах заховано три дорожні знаки, один з яких є забороняючим і не дотримання вимог цього знаку може мати наслідки у вигляді дорожньо-транспортних пригод.

І все нічого та саме цією дорогою щотижня протягом останніх півроку Олександр Шефер, який сам себе визначив головним куратором президентської програми Велике Будівництво на Дніпропетровщині, їздить на ще один об’єкт, який ремонтується все тими ж його фаворитам, та не помічає проблем!

Що це? – Ми переконані, що це некомпентність та не здатність професійно виконувати свої посадові обов’язки, чи довго це буде тривати? І скільки ще проблем має статись на дорогах регіону, щоб всім нарешті стало зрозумілим, що успішний діючий бізнесмен та колишній правоохоронець – це не високласні керівники у структурі, яка є форпостом реалізації пріоритетної програми для держави.

Висновки не втішні, нові обличчя запаслись старими граблями і продовжують руйнувати останні сподівання користувачів доріг на адекватний, об’єктивний та, що найголовніше, конструктивний підхід до вирішення проблемних питань на автошляхах регіону.

Нічого особистого.
За дороги області прикро.
Далі буде.